Sattva Czerwona

naturalna ziołowa farba do włosów czerwona, 150 g

5.0

Opakowanie zawiera 100% sproszkowanych liści rośliny o nazwie Lawsonia Inermis . Naturalna henna farbuje jasne włosy na odcienie rude i czerwone. W przypadku włosów ciemnych daje piękne mahoniowe refleksy. Idealnie farbuje siwe włosy. Stosowanie henny sprawia, że włosy są mocniejsze, zdrowsze i bardziej lśniące. 

Sattva
Sattva
000000000000322472 000000000000322472 Naturalne > Pielęgnacja włosów > Farby i henny
39 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Sattva Czerwona

ID 322472
Cena jednostkowa: 0,27 zł /1g
Im częściej używasz henny Sattva Ayurveda, tym lepszą kondycję będą mieć Twoje włosy! Produkt może być stosowany przez kobiety w ciąży. UWAGA: Kolor ciemnieje przed 48 godzin, zatem ostateczny kolor użycia henny uzyskasz po upływie 48 godzin od jej nałożenia. Do tego czasu nie myj włosów szamponem.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 150 g

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie stosować w produktach dla dzieci poniżej 3 lat, Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę, Nie połykać, Spłukać dokładnie, Unikać kontaktu z oczami, W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem, Stosować rękawice ochronne, Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Chronić przed dziećmi, Nie stosować do barwienia brwi i rzęs, Chronić skórki tłuszczem lub olejem, Przeczytać uważnie sposób użycia, Dobrze spłukać włosy po użyciu, Unikać kontaktu z oczami lub z podrażnioną skórą, Częste stosowanie przez dzieci nie jest zalecane, Chronić przed dostaniem się do ust i nosa dziecka, Nie stosować dla dzieci poniżej 3 lat, Nie stosować w okolicach podpieluszkowych

Trwałość od otwarcia: 12 mies.

Tonacja koloryzacji: Odcienie_czerwieni

Kolor: Czerwony

Testowany dermatologicznie: Tak

Nazwa wymagana przez prawo: SATTVA AYURVEDA naturalna ziołowa farba do włosów Czerwona 150g

Składniki

Lawsonia Inermis
5.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię