Sattva Jasny brąz

naturalna ziołowa farba do włosów jasny brąz, 150 g

5.0

Opakowanie zawiera kompozycję ajurwedyjskich ziół. Henna nadaje włosom odcień od jasnego brązu do średniego brązu w ciepłych odcieniach. Ponadto, henna ziołowa Sattva Ayurveda intensywnie odżywia i regeneruje włosy oraz przywraca im blask i zdrowy wygląd. 

DARMOWA DOSTAWA OD 35 ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Sattva
Sattva
Taniej z My Hebe 27,29 zł
38 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Sattva Jasny brąz

ID 322474
Cena jednostkowa: 0,26 zł /1g
Farbowanie henną to także doskonały sposób na zregenerowanie włosów zniszczonych długotrwałym farbowaniem chemicznym oraz stylizacją. Produkt może być stosowany przez kobiety w ciąży.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 150 g

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie stosować w produktach dla dzieci poniżej 3 lat, Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę, Nie połykać, Spłukać dokładnie, Unikać kontaktu z oczami, W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem, Stosować rękawice ochronne, Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Chronić przed dziećmi, Nie stosować do barwienia brwi i rzęs, Chronić skórki tłuszczem lub olejem, Przeczytać uważnie sposób użycia, Dobrze spłukać włosy po użyciu, Unikać kontaktu z oczami lub z podrażnioną skórą, Częste stosowanie przez dzieci nie jest zalecane, Chronić przed dostaniem się do ust i nosa dziecka, Nie stosować dla dzieci poniżej 3 lat, Nie stosować w okolicach podpieluszkowych

Trwałość od otwarcia: 12 mies.

Tonacja koloryzacji: Brąz

Zawiera amoniak: NIE

Testowany dermatologicznie: Tak

Działanie: Odświeżające kolor

Typ włosów: Odcienie brązowe

Nazwa wymagana przez prawo: SATTVA AYURVEDA naturalna ziołowa farba do włosów Jasny Brąz 150g

Składniki

Lawsonia Inermis,Indigofera Tinctoria, Emblica Officinalis Gartn, Eclipta Alba, Azadirachta Indica
5.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię