promotion

Scholl Velvet Smooth

elektroniczny pilnik do stóp z kryształkami diamentów, 1 szt.

Elektroniczny pilnik usuwa twardą skórę ze stóp szybko i bez wysiłku. Jego zaawansowane głowice obrotowe usuwają obszary twardej skóry tak dokładnie, że stopy pozostają idealnie gładkie.
Scholl Velvet Smooth
Scholl Velvet Smooth
000000000000265473 000000000000265473 Ciało > Pielęgnacja stóp > Akcesoria
169 99
119 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Scholl Velvet Smooth

ID 265473
Elektroniczny pilnik usuwa twardą skórę ze stóp szybko i bez wysiłku. Jego zaawansowane głowice obrotowe usuwają obszary twardej skóry tak dokładnie, że stopy pozostają idealnie gładkie. Wymienna głowica wystarcza do 12 zabiegów. Teraz profesjonalny pedicure, który można wykonać w domowym zaciszu.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 1 szt.

Podmiot odpowiedzialny: Reckitt Benckiser (Poland) S.A.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Środki ostrożności: Drobnoziarnista głowica obrotowa przeznaczona do stosowania jedynie na zrogowaciałej skórze stóp. Szczoteczka złuszczająca do suchej skóry do użycia na stopach i nogach. Nie należy używać urządzenia do innych części ciała. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie stosować w tym samym miejscu jednorazowo przez dłużej niż 3-4 sekundy. W razie wystąpienia podrażnienia lub uczucia dyskomfortu, należy natychmiast zaprzestać używania produktu. Nie stosować na popękanej, otartej lub podrażnionej skórze. Nie zanurzać urządzenia w wodzie. Ten produkt nie może być stosowany przez diabetyków oraz osoby ze słabym krążeniem krwi. Nie stosować szczoteczki złuszczającej do suchej skóry w przypadku problemów dermatologicznych. Trzymaj długie włosy z daleka od urządzenia podczas jego stosowania.

Nazwa wymagana przez prawo: Scholl Velvet Smooth Elektroniczny pilnik do stóp

0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii