Scholl

pilnik wygładzający do stóp, 1 szt.

Co wyróżnia Scholl Dwustronny pilnik wygładzający do stóp?Scholl Dwustronny pilnik wygładzający do stóp został specjalnie zaprojektowany do skóry na stopach. Zawiera 2 różne powierzchnie, dzięki którym ma podwójne działanie.
Scholl
Scholl
000000000000237804 000000000000237804 Ciało > Pielęgnacja stóp > Akcesoria
27 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Scholl

ID 237804
Co wyróżnia Scholl Dwustronny pilnik wygładzający do stóp? Scholl Dwustronny pilnik wygładzający do stóp został specjalnie zaprojektowany do skóry na stopach. Zawiera 2 różne powierzchnie, dzięki którym ma podwójne działanie: 1. Usuwa szorstką i twardą skórę 2. Wygładza skórę pozostawiając ją bardziej miękką w dotyku już po 1 użyciu Dlaczego Scholl Dwustronny pilnik wygładzający do stóp jest wyjątkowy? - Wysoka wydajność - Miękka rączka, dzięki której łatwiej się go używa - 2 różne powierzchnie pilnika pozwalają usunąć szorstką, twardą skórę i pozostawić ją miękką - Można myć. Jest wielokrotnego użytku

Informacje dodatkowe

Pojemność: 1 opak.

Podmiot odpowiedzialny: Reckitt Benckiser (Poland) S.A.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Uwaga: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami. Nie używać na pękniętą lub podrażnioną skórę. Natychmiast zaprzestać stosowania, jeśli skóra stanie się boląca lub podrażniona. Wyłącznie do użytku osobistego. Nie nadaje się dla osób ze słabym krążeniem krwi. Nie używać, jeśli cierpisz z powodu innych schorzeń stóp.__Scholl i diabetycy_Ten produkt NIE MOŻE BYĆ STOSOWANY przez diabetyków oraz osoby ze słabym krążeniem krwi.

Nazwa wymagana przez prawo: Scholl Dwustronny pilnik wygładzający do stóp

0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii