Seboradin Med

kompres do włosów przeciw wszom i gnidom, 100 ml

Jest preparatem olejowym, którego skuteczność działania opiera się głównie na zahamowaniu rozwoju wszy poprzez zamknięcie dopływu tlenu. W wyniku apli...
Seboradin Med
Seboradin Med
000000000000310168 000000000000310168 Dermokosmetyki > Włosy > Odżywki
31 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Seboradin Med

ID 310168
Cena jednostkowa: 31,99 zł /100ml
Jest preparatem olejowym, którego skuteczność działania opiera się głównie na zahamowaniu rozwoju wszy poprzez zamknięcie dopływu tlenu. W wyniku aplikacji produktu na całą powierzchnię skóry głowy i włosy, obecne na nich pasożyty obumierają. Mechaniczna skuteczność działania została wzmocniona poprzez dodatek oleju andiroba oraz olejku z drzewa herbacianego. Olej andiroba koi podrażnienia oraz łagodzi swędzenie skóry powstałe na skutek ukąszeń wszy. Jego gorzki smak skutecznie odstrasza wszy. Olejek z drzewa herbacianego, poprzez intensywny zapach, skutecznie odstrasza wszy, jest jednym z najskuteczniejszych naturalnych substancji dezynfekujących. Produkt przebadany dermatologicznie.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 100 ml

Podmiot odpowiedzialny: LARA Edyta Pawluśkiewicz

Trwałość od otwarcia: brak mies.

Sposób użycia: Spryskać skórę głowy oraz włosy na całej ich długości. Dokładnie wmasować preparat w celu równomiernego jego rozprowadzenia. Po nałożeniu produktu odczekać 45 minut. Dokładnie umyć włosy i skórę głowy szamponem Seboradin MED Kuracja Przeciw Wszom i Gnidom. W celu usunięcia wszy i gnid dokładnie przeczesać włosy grzebieniem przeznaczonym do wyczesywania wszy i gnid. Zaleca się użycie lotionu Seboradin MED Kuracja Przeciw Wszom i Gnidom przez wszystkich domowników jako środka zapobiegawczego przed nawrotem wszawicy.

Przeciwwskazania: Inne, Uczulenie na lek, Uczulenie na składnik preparatu

Testowany dermatologicznie: TAK

Działanie: Ochronne

Przeznaczenie: Kompres jest przeznaczony do zwalczania wszy.

Typ włosów: Do wszystkich rodzajów włosów

Nazwa wymagana przez prawo: Seboradin MED Przeciw Wszom i Gnidom Kompres

Składniki

Palmitynian Etylohexylu, Olej z Orzechów Andiroba, Olejek z Liści Drzewa Herbacianego, Malonian [(4-Hydroxy-3,5-Dimetoxyfenyl) Metylen]-, Bis(2-Etylhexylu) Triglyceryd Kaprylowo-Kaprynowy.
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii