Seboradin Med

lotion do włosów przeciw wszom i gnidom, 100 ml

Jest preparatem, który stosuje się zarówno w celu zwalczania wszawicy oraz jako środek zapobiegający, w okresie zwiększonego ryzyka zarażenia. Na skutek działania ekstraktu z kwazji gorzkiej następuje hamowanie procesów tworzenia pancerzyka wszy, co zapobiega ich formowaniu. Ocet jabłkowy chroni...
Seboradin Med
Seboradin Med
000000000000310145 000000000000310145 Włosy > Dermokosmetyki
23 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Seboradin Med

ID 310145
Cena jednostkowa: 23,99 zł /100ml
Jest preparatem, który stosuje się zarówno w celu zwalczania wszawicy oraz jako środek zapobiegający, w okresie zwiększonego ryzyka zarażenia. Na skutek działania ekstraktu z kwazji gorzkiej następuje hamowanie procesów tworzenia pancerzyka wszy, co zapobiega ich formowaniu. Ocet jabłkowy chroni włosy przed przyczepianiem się gnid, ułatwia ich wyczesywanie z włosów. Miodla indyjska podnosi odporność skóry na działanie pasożytów i chroni przed ukąszeniami, działa odstraszająco. Ekstrakty: z gruszki, marakui, opuncji oraz miodu przywracają włosom głęboki blask, intensywnie je nawilżają, poprawiają ich wygląd. Produkt przebadany dermatologicznie.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 100 ml

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Przeczytać uważnie sposób użycia

Trwałość od otwarcia: brak mies.

Sposób użycia: Nanieść na skórę głowy i włosy od nasady aż po końcówki po umyciu szamponem Seboradin MED Kuracja Przeciw Wszom i Gnidom. Nie spłukiwać. Po upływie 30 minut dokładnie wyczesać włosy specjalnym grzebieniem. Można stosować samodzielnie, jako preparat zapobiegawczy. W przypadku nawrotu wszawicy należy zastosować kompres Seboradin MED Kuracja Przeciw Wszom i Gnidom.

Testowany dermatologicznie: TAK

Działanie: Antybakteryjne

Przeznaczenie: Stosowany zarówno w celu zwalczania wszawicy oraz jako środek zapobiegający

Typ włosów: Do wszystkich rodzajów włosów

Nazwa wymagana przez prawo: SEBORADIN MED Przeciwko Wszom i Gnidom Lotion

Składniki

Woda, Etanol, Ftalan Dwuetylu, Ocet Winny, Uwodorniony Olej Rycynowy Etoksylowany, Glikol Propylenowy, Monooleinian Sorbitanu Etoksylowany, Ekstrakt z Drzewa Amara, Ekstrakt z Owoców Moreli, Ekstrakt z Owoców Brzoskwini, Ekstrakt z Owoców Jabłka, Ekstrakt z Liści Melii Indyjskiej, Ekstrakt z Miodu, Ekstrakt z Opuncji Figowej, Ekstrakt z Owoców Gruszki Domowej, Ekstrakt z Owoców Męczennicy Jadalnej, Kompozycja Zapachowa, Potasu Sorbinian, Sodu Benzoesan, Imidazolidinylomocznik, Fenoksyetanol, Metylu Parahydroksybenzoesan, Butylu Parahydroksybenzoesan, Etylu Parahydroksybenzoesan, Propylu Parahydroksybenzoesan, Linalool, Kwas Cytrynowy.
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii