Seboradin Med

szampon do włosów przeciw wszom i gnidom, 100 ml

Jest wyrobem medycznym przeznaczonym do zwalczania wszy. Jest preparatem, którego skuteczność działania wynika z zastosowania substancji aktywnych poc...
Seboradin Med
Seboradin Med
23 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Seboradin Med

ID 310167
Cena jednostkowa: 23,99 zł /100ml
Jest wyrobem medycznym przeznaczonym do zwalczania wszy. Jest preparatem, którego skuteczność działania wynika z zastosowania substancji aktywnych pochodzenia naturalnego. Na skutek działania ekstraktu następuje hamowanie procesów tworzenia pancerzyka wszy, co zapobiega ich formowaniu. Ocet jabłkowy chroni włosy przed przyczepianiem się gnid, ułatwia ich wyczesywanie z włosów. Zapach czosnku odstrasza i dusi wszy. Miodla indyjska podnosi odporność skóry na działanie pasożytów i chroni przed ukąszeniami, działa odstraszająco. Produkt przebadany dermatologicznie.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 100 ml

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Spłukać dokładnie, Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Przeczytać uważnie sposób użycia, Dobrze spłukać włosy po użyciu

Trwałość od otwarcia: brak mies.

Sposób użycia: Nanieść szampon na mokre włosy i równomiernie rozprowadzić na całej powierzchni, wmasować w skórę głowy i włosy. Pozostawić na włosach ok. 10 minut. Spłukać, czynność powtórzyć. Po upływie 10 minut od drugiego mycia spłukać szampon i dokładnie wyczesać włosy specjalnym grzebieniem. Szampon można stosować zarówno zapobiegawczo jak i w celu zmycia kompresu z serii. W celu zapobiegania nawrotom, w okresie zwiększonego narażenia na zakażenie, należy systematycznie stosować lotion Seboradin MED. Kuracja Przeciw Wszom i Gnidom. Szampon wzmacnia działanie lotionu, a zastosowany po kompresie oczyszcza włosy i skórę głowy.

Testowany dermatologicznie: TAK

Działanie: Ochronne

Przeznaczenie: Szampon jest przeznaczony do zwalczania wszy.

Typ włosów: Do wszystkich rodzajów włosów

Nazwa wymagana przez prawo: SEBORADIN MED Przeciw Wszom i Gnidom Szampon

Składniki

Woda, Alkohole C12-14, Etoksylowane (1-2,5),Siarczanowane, Sole Sodowe, Ocet Winny, Methanamina, 1-Propanaminium, Amidy, Koko, N,N-Bis(Hydroxyetyl), Glikol Propylenowy, Methanamina, Kondensat Alkoholi Kokosowych i Glukozy, Oleinian Glicerolu, Glyceryl Oleate, Sodu Chlorek, Disodowy Diwodoro Etylenodiaminotetraoctan, Ekstrakt z Czosnku Pospolitego, Monooleinian sorbitanu, Etoksylowany, Ekstrakt z Drzewa Amara, Ekstrakt z Owoców Moreli, Ekstrakt z Owocow Brziskwini, Ekstrakt z Owocow Jabłka, Hexadecylowy Alkohol, Octadecylowy Alkohol, Ekstrakt z Liści Melii Indyjskiej, Kompozycja Zapachowa, Lilial, Linalool, Benzylowy Alkohol, Kwas Cytrynowy, Sodu Benzoesan, Imidazolidynylomocznik, Fenoksyetanol, Metylu Parahydroksybenzoesan, Butylu Parahydroksybenzoesan, Etylu Parahydroksybenzoesan, Propylu Parahydroksybenzoesan, 5-Chloro-2-Metyl-2H-Isotiazol-3-On, 2-Metyl-2H-Isotiazol-3-On.
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii