Sensodyne Nourishing Gent Sooth

pasta do zębów, 75 ml

Łagodne ukojenie: potwierdzona klinicznie ochrona przed nadwrażliwością, połączona z naturalnymi ekstraktami z mięty i aloesu, zapewniająca uczucie św...
DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Sensodyne Nourishing Gent Sooth
Sensodyne Nourishing Gent Sooth
22 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Sensodyne Nourishing Gent Sooth

ID 429146
Cena jednostkowa: 30,65 zł /100ml
Łagodne ukojenie: potwierdzona klinicznie ochrona przed nadwrażliwością, połączona z naturalnymi ekstraktami z mięty i aloesu, zapewniająca uczucie świeżości i ukojenia.

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Pasta do zębów z fluorkiem. ZAWSZE PRZESTRZEGAĆ INSTRUKCJI PODANYCH NA OPAKOWANIU. Stosować 2, maksymalnie do 3x dziennie, nie połykać, wypluć. Wrażliwość zębów może być oznaką poważniejszego problemu, w przypadku wątpliwości należy skonsultować się z dentystą. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku podrażnienia zaprzestać stosowania. Jeśli wystąpi obrzęk ust albo twarzy, należy skonsultować się z lekarzem lub dentystą tak szybko jak to możliwe. _Karton powinien być zaklejony. Nie stosować jeśli opakowanie jest otwarte.

Nazwa wymagana przez prawo: Sensodyne Nourish Pasta do zębów z fluorkiem łagodne ukojenie 75 ml

Składniki

Aqua,Sorbitol,Hydrated Silica,Glycerin,Potassium Nitrate,Sodium Lauryl Sulfate,Aroma,Cocos Nucifera (Coconut) Oil,Xanthan Gum,Cocamidopropyl Betaine,Sodium Saccharin,Sodium Fluoride,Titanium Dioxide,Limonene,Aloe Barbadensis Leaf Extract,Zawiera fluorek sodu 0,3152 % w/w (1450 ppm fluorku)