O MARCE SENSODYNE

Jesteśmy najczęściej rekomendowaną przez lekarzy dentystów i najlepiej sprzedającą się w wielu krajach na całym świecie marką na wrażliwe zęby, wybieraną przez miliony ludzi*. 

Dlaczego? Odpowiedź jest prosta — udowodniono, że nasze  pasty do zębów Sensodyne łagodzą ból spowodowany  wrażliwością zębów i zapewniają długotrwałą ochronę przy szczotkowaniu dwa razy dziennie.

*QuintlessIMS, Badanie zachowań rekomendacyjnych stomatologów, grudzień 2016.

 Jako liderzy w walce z wrażliwością zębów, angażujemy się we współpracę z instytucjami naukowymi i laboratoriami. Dzięki tym relacjom możemy lepiej zrozumieć istotę wrażliwości zębów i jej wpływ na ludzkie życie. Opierając wszystkie swoje działania na osiągnięciach nauki, możemy nieustannie wykorzystywać najnowsze innowacje "z tego obszaru nauki i pomagać coraz większej liczbie ludzi wygrać z bólem wywoływanym wrażliwością zębów. 

Nasi naukowcy opracowali szereg specjalnych technologii do zastosowania w pastach Sensodyne (takie jak wykorzystanie azotanu potasu, preparatu NovaMin™ czy fluorku cynawego) w celu łagodzenia wrażliwości zębów. Technologie te działają na zasadzie zmniejszania bólu nerwów zębów lub ochrony odsłoniętej zębiny.

SENSODYNE

19 produktów
 • Trafność wyszukiwania
 • Najpopularniejsze
 • Cena rosnąco
 • Cena malejąco
 • Nazwa produktu od A do Z
 • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
wszystkie podkategorie
Filtruj (0)

Sensodyne – pasty na wrażliwe zęby i krwawiące dziąsła

Nadwrażliwość zębów to jedna z najczęstszych dolegliwości stomatologicznych. Jej objawy to przede wszystkim dokuczliwy, nagły ból przy spożywaniu niektórych potraw i napojów – gorących, zimnych lub o wysokiej kwasowości. Pasty Sensodyne pozwalają łagodzić uciążliwe dolegliwości – nie tylko zmniejszają ból spowodowany wrażliwymi zębami, ale i zapobiegają powstaniu tego problemu w przyszłości.

W ofercie marki Sensodyne możesz znaleźć wysokiej jakości pasty do zębów z fluorem, stworzone z myślą o różnych dolegliwościach związanych ze zdrowiem zębów:

 • pasty na krwawiące dziąsła, zapewniające zaawansowaną ochronę całej jamie ustnej,
 • pasty wybielające, które pozwalają chronić wrażliwe zęby i przywrócić ich naturalny blask,
 • pasty chroniące szkliwo, o formule tworzącej kompleksową barierę przed kwasami zawartymi np. w sokach czy słodkich napojach.

Pasty Sensodyne – skuteczny sposób na nadwrażliwość zębów

Z uwagi na swoją wysoką skuteczność, pasty Sensodyne na wrażliwe zęby są szeroko polecane przez dentystów. Ich formuły są opracowywane przez ekspertów, w oparciu o najnowsze technologie, które pozwalają złagodzić objawy nadwrażliwości zębów i zredukować krwawienie dziąseł. Jednocześnie są to pasty do codziennego stosowania – doskonale czyszczą, chronią przed próchnicą i zapewniają uczucie świeżości.

Korzystne działanie past na nadwrażliwe zęby przy regularnym stosowaniu, Sensodyne zawdzięcza zawartości składników aktywnych:

 • azotanu potasu, który przynosi błyskawiczną ulgę w bólu wrażliwych zębów. Mikrocząsteczki tego związku przedostają się do miazgi zęba, gdzie natychmiast łagodzą podrażnione zakończenia nerwowe,
 • fluorku cynawego, który tworzy barierę chroniącą szkliwo przed działaniem kwasów, przy systematycznym stosowaniu zapobiega powstawaniu płytki nazębnej, a przy tym ma potwierdzoną klinicznie skuteczność w leczeniu nadwrażliwości zębów,
 • opatentowanego materiału NovaMin™, który dzięki innowacyjnej technologii zmniejsza wrażliwość zębów, budując twardą warstwę ochronną na odsłoniętych partiach zębiny i wewnątrz kanalików zębowych.