Sexual Health Series Potency Intensive

spray intensywnie wzmacniający erekcję, 50 ml

Potency Spray™ to żel funkcyjny uznanej marki Sexual Health Series, który na rynku istnieje już od ponad 6 lat. Przez ten czas zyskał sobie wielu zadowolonych klientów na całym świecie.
Sexual Health Series Potency Intensive
Sexual Health Series Potency Intensive
62 99
Do domu: 1-2 dni robocze
Odbiór w paczkomacie: 1-2 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO
Sprzedaje:

Przeczytaj więcej o Sexual Health Series Potency Intensive

ID 49288331
Cena jednostkowa: 125,98 zł /100ml

Potency Spray™ to żel funkcyjny uznanej marki Sexual Health Series, który na rynku istnieje już od ponad 6 lat. Przez ten czas zyskał sobie wielu zadowolonych klientów na całym świecie. Skład Potency Spray™ stał się popularny przede wszystkim dzięki temu, że jego działanie jest natychmiastowe.

Nagrody i wyróżnienia:

LAUR KONSUMENTA

Pragniemy poinformować, że wszystkie produkty marki Sexual Health Series zostały wyróżnione nie tylko przez szerokie grono specjalistów zajmujących się tematyką dotyczącą intymnych suplementów diety ale przede wszystkim zostały docenione i nagrodzone Laurem Konsumenta otrzymując tytuł 'Odkrycie Roku', który potwierdza zadowolenie klientów ze stosowania produktów marki Sexual Health Series w tym także produktu Potency™.

HACCP I ISO 22000

Potency™ to produkt najwyższej jakości. Składniki ziołowe wchodzące w jego skład są pozyskiwane z ziół uprawianych organicznie. Odpowiednia uprawa, zbiór i obróbka, zgodna z wymogami ISO 22000, normami HACCP i Holenderskim systemem gwarancyjnym dla suplementów diety NZVT daje Ci pewność, że to produkt najwyższej jakości. Potency™ jest bezpieczny, jego składniki są naturalnego pochodzenia.

Unikalna formuła Potency Spray™:

Sekretem Potency Spray™ jest dopracowana w najmniejszych szczegółach receptura. Jego komponenty, to naturalne składniki o właściwościach wspierających organizm.

• Kofeina (Coffeinum )
• Wyciąg z owoców Paulinia Guarana (Paullinia cupana Kunth)
• Miłorząb japoński (Gingko Biloba)
• Żeń-szeń (Ginseng root extract)
• Owies zwyczajny (Avena sativa L. )
• Chmiel zwyczajny (Humulus Lupulus L. )
• Mentol (Menthol)

Działanie Potency Spray™:

PotencySpray™ dzięki maksymalnej dawce składników aktywnych takich jak Kofeina, Guarana, Miłorząb japoński i Żeń-szeń pozwoli osiągnąć erekcję natychmiast po użyciu. Taka kombinacja składników sprawia, że krew do Twojego członka będzie napływać szybciej i intensywniej. Lepiej ukrwiony penis to gwarancja mocnej, silnej i długotrwałej erekcji. Dzięki przedłużonemu uwalnianiu substancji czynnych PotencySpray™ działa aż do 30 minut!