promotion

Seysso Carbon Antibacterial

szczoteczka do zębów, 1 szt.

3.5

Miękka szczoteczka do zębów z gęstym cieniowanym włosiem i cząsteczkami węgla aktywnego dokładnie czyści zęby, docierając do trudno dostępnych miejsc.

Seysso Carbon Antibacterial
Seysso Carbon Antibacterial
000000000000374501 000000000000374501 Higiena > Higiena jamy ustnej > Szczoteczki manualne
13 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Seysso Carbon Antibacterial

ID 374501
Szczoteczka SEYSSO Carbon Antibacterial została wyposażona w cieniowane włókna, gęsto ułożone w 28 pęczkach. Dzięki temu szczoteczka dokładnie czyści powierzchnie zębów oraz dużo łatwiej dociera do przestrzeni międzyzębowych oraz do okolic szczeliny dziąsłowej. Włókna szczoteczki zostały dodatkowo pokryte węglem aktywnym, który wykazuje działanie antybakteryjne.
Cechy i zalety szczoteczki SEYSSO Carbon Antibacterial.
Włókna pokryte węglem aktywnym.
Cząsteczki białego węgla hamują rozwój bakterii odpowiedzialnych za próchnicę. Dzięki temu szczotkowanie zębów jest o wiele bardziej skuteczne i a działanie antybakteryjne pasty zostaje wzmocnione. Dodatkowo węgiel aktywny neutralizuje pH w jamie ustnej. Przywraca również świeży oddech, pochłaniając lotne związki zapachowe.
Cieniowane włosie.
Włókna posiadają unikalną budowę. Ich średnica jest wielokrotnie mniejsza u szczytu niż u podstawy osiągając w najcieńszym miejscu 0,01 mm. Dzięki temu czyszczenie zębów jest maksymalnie skuteczne. Włosie łatwo dociera do każdego zakamarka w jamie ustnej - do przestrzeni międzyzębowych oraz do obszarów przy linii dziąseł. Szczoteczka ułatwia również czyszczenie szczeliny dziąsłowej i bruzd powierzchni żujących zębów.
Wąska główka.
Główka szczoteczki jest podłużna i cechuje się niewielkim rozmiarem. Dzięki temu bez problemu dotrzemy szczoteczką do trudniej dostępnych obszarów w jamie ustnej. Dokładnie oczyścimy obszary za ostatnimi zębami oraz powierzchnie podniebienne i językowe zębów.
Miękkie włosie delikatne dla dziąseł.
W porównaniu do zaokrąglonych włókien tradycyjnych szczoteczek do zębów, cieńsze zakończenia włókien w szczoteczce SEYSSO zapewniają delikatniejsze czyszczenie zębów wzdłuż linii dziąseł. Szczoteczka będzie dobrym wyborem dla osób o wrażliwych dziąsłach.

Informacje dodatkowe

Wiek: Dla dorosłych

Rodzaj: Manualne

Stopień twardości włókna: Miękkie

3.5
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię