null

Dlaczego SheFoot? Bo szczęśliwe stopy niosą szczęśliwych ludzi.

Twoje stopy wiernie Ci służą każdego dnia. Może więc czas podziękować im za to, że Cię niosą przez świat? Dzięki nowym wegańskim dermokosmetykom SheFoot sprawisz, że będą aksamitnie gładkie, świeże i zrelaksowane. SheFoot to wyspecjalizowana marka naturalnych, kosmetyków i akcesoriów do codziennej pielęgnacji stóp. W ofercie marki znajdziesz kremy, nawilżające maseczki w formie skarpetek, dezodoranty, sole, żel na zmęczone nogi oraz skarpetki złuszczające.

Ich formuły opracowano tak, aby były bezpieczne nawet dla bardzo wrażliwej skóry - produkty przeszły rozszerzone testy dermatologicznie wśród osób podatnych na alergie oraz wśród diabetyków. Bazą większości z nich jest masło shea oraz naturalne oleje i witaminy, których połączenie zapewnia optymalne nawilżanie i odżywianie wymagającej skóry stóp. SheFoot to także maksymalna przyjemność użytkowania – ładne zapachy, przyjemna konsystencja i bardzo szybkie wchłanianie. Dbamy o to, aby pielęgnacja stóp nie była obowiązkiem, ale codzienną przyjemnością.

Shefoot

10 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Rozpieszczaj swoje stopy, a odwzajemnią się na każdym kroku. Szczęśliwe stopy niosą szczęśliwych ludzi.

SheFoot to seria hypoalergicznych kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji stóp. Ich formuły opracowano tak, aby zminimalizować ryzyko uczuleń, nawet w przypadku skóry wrażliwej – produkty przeszły rozszerzone testy dermatologiczne wśród osób podatnych na alergie. SheFoot to także maksymalna przyjemność użytkowania – ładne zapachy, przyjemna konsystencja, szybkie wchłanianie. Dbamy o to, aby pielęgnacja stóp nie była obowiązkiem, ale przyjemną chwilą relaksu. W skład linii SheFoot wchodzą kosmetyki, dezodoranty, plastry oraz akcesoria.