Shy Deer Natural Enzymatic Peeling

naturalny peeling enzymatyczny, 100 ml

84 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Shy Deer Natural Enzymatic Peeling

100% naturalnych i certyfikowanych składnikówPeeling enzymatyczny to jedna z najbardziej delikatnych form złuszczania martwego naskórka. Działa dużo łagodniej od peelingu mechanicznego. Nie zawiera drobinek o działaniu ścierającym. Naturalny peeling enzymatyczny stosuj w celu złuszczenia naskórka, oczyszczenia skóry oraz zmniejszenia ilości zaskórników. Jak działa?- rozpuszcza martwe komórki warstwy rogowej naskórka- oczyszcza skórę- zmniejsza ilość zaskórników- wygładza i wyrównuje koloryt skóry- wspiera proces odtykania porów i zmniejsza ich widoczność- ma charakterystyczny, intensywny zapach owoców PapaiSkładniki aktywnie złuszczające: - Ekstrakt z Ananasa (Bromelaina)- Ekstrakt z Papai (Papaina)- Enzym z DyniKomu polecamy?Naturalny peeling enzymatyczny stosuj w celu złuszczenia naskórka, oczyszczenia skóry oraz zmniejszenia ilości zaskórników. Najlepiej sprawdzi się jako uzupełnienie pielęgnacji dla skóry suchej, normalnej, ale też dla skóry wrażliwej, naczynkowej, problematycznej i trądzikowej.

Uwaga! Lekkie szczypanie skóry, po nałożeniu produktu jest naturalnym objawem. Jeżeli oddziaływanie peelingu jest zbyt mocne, szybko zmyj peeling przy użyciu wody. Skóra po kilku zastosowaniach zacznie się przyzwyczajać, a peeling nie będzie powodował efektu szczypania. Peeling enzymatyczny Shy Deer jest w formie aktywnego produktu gotowego. Enzymy zawarte w Ekstraktach roślinnych rozpuszczają martwe komórki warstwy rogowej naskórka. Stosuj peeling regularnie, aby był skuteczny. Efekty jego działania widoczne będą już po kilku zastosowaniach. Produkt jest odpowiedni dla wegan, wegetarian i można go używać jako samodzielny element codziennej pielęgnacji lub jako krok 2a w rytualne naturalnej pielęgnacji.

ID: 50703701
Cena jednostkowa: 84,99 zł /100ml

Informacje dodatkowe

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząśnij. Po wstępnym oczyszczeniu skóry twarzy, zaaplikuj 2-3 pompki peelingu na dłoń, a następnie rozprowadź peeling równomiernie na całej skórze twarzy, omijając okolice oczu oraz ust. Pozostaw peeling na skórze twarzy przez 2-3 minuty podczas kilku pierwszych aplikacji. Po upływie zalecanego czasu zmyj peeling przy użyciu wody i dłoni lub wilgotnego wacika. Do tej czynności możesz użyć także wacika wielokrotnego użycia. Po kilku pierwszych aplikacjach możesz stopniowo wydłużać czas działania peelingu enzymatycznego do 5-10 minut. Stosuj 2-3 razy w tygodniu lub w zależności od potrzeb Twojej skóry.
Rodzaj: Enzymatyczny