Sinulan Express Forte Junior

aerozol do nosa, 20 ml

Sinulan Express Forte Junior w postaci aerozol do nosa zawiera opatentowany CAPTOMUCIL®. Jako roztwór izotoniczny, stosowany jest wspomagająco w stana...
Sinulan Express Forte Junior
Sinulan Express Forte Junior
34 99
Regularna cena bez promocji: 34,99 zł
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Sinulan Express Forte Junior

ID 429795
Cena jednostkowa: 174,95 zł /100ml
Sinulan Express Forte Junior w postaci aerozol do nosa zawiera opatentowany CAPTOMUCIL®. Jako roztwór izotoniczny, stosowany jest wspomagająco w stanach zapalnych, takich jak zapalenie błony śluzowej nosa, zapalenie zatok oraz w przypadku kataru lub suchości nosa. Szybko i skutecznie usuwa wydzielinę, udrożniając nos.

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: U dzieci w wieku od 3 do 12 lat przed zastosowaniem wyrobu zaleca się konsultację z lekarzem lub farmaceutą.__Nie stosować produktu po upływie 30 dni od pierwszego użycia.

Przeciwwskazania: Poniżej 3 roku życia, Uczulenie na składnik preparatu

Przechowywanie: W miejscu niedostępnym dla dzieci, W temperaturze pokojowej

Rodzaj: Naturalne

Przeznaczenie: roztwór izotoniczny, stosowany jest wspomagająco w stanach zapalnych, takich jak zapalenie błony śluzowej nosa, zapalenie zatok oraz w przypadku kataru lub suchości nosa.

Nazwa wymagana przez prawo: SINULAN EXPRESS FORTE JUNIOR 20 ml

Składniki

CAPTOMUCIL®, woda, kwas chlorowodorowy, sacharynian sodu, chlorek sodu, aromat miętowy, dekspantenol, sól sodowa metyloparabenu (nipagina).