Skarb Matki

puder dla niemowląt i dzieci, 140 g

ID 257336

To podstawowy i najbardziej znany produkt do pielęgnacji skóry noworodków, dzieci i dorosłych. Puder Skarb Matki ma bardzo prosty skład, nie zawiera konserwantów, dlatego może być polecany jako bezpieczny środek przeciw odparzeniom i otarciom dla dzieci ze skłonnością do alergii. Delikatna ko...

Skarb Matki 000000000000257336 000000000000257336 Skarb Matki Mama i dziecko > Pielęgnacja skóry
8 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Dostawa od 12,99 zl od 48h
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności

Przeczytaj więcej o Skarb Matki

To podstawowy i najbardziej znany produkt do pielęgnacji skóry noworodków, dzieci i dorosłych. Puder Skarb Matki ma bardzo prosty skład, nie zawiera konserwantów, dlatego może być polecany jako bezpieczny środek przeciw odparzeniom i otarciom dla dzieci ze skłonnością do alergii. Delikatna kompozycja zapachowa nie zawiera alergenów Do codziennej pielęgnacji wrażliwej, delikatnej i skłonnej do podrażnień skóry niemowląt, szczególnie w miejscach narażonych na odparzenia i otarcia. Do stosowania po kąpieli i przy zmianie pieluszek. Pozostawia cienką, pozwalającą skórze oddychać, warstwę ochronną. Wchłania nadmiar wilgoci, działa kojąco i osłaniająco, wspiera regenerację naskórka. Skutecznie zapobiega zaczerwienieniom, otarciom, odparzeniom i podrażnieniom. Z naturalną skrobią ziemniaczaną, alantoiną i D-panthenolem. Talk pochłania nadmiar wilgoci. Doskonały szczególnie w lecie, gdy maluszek ma mocno spocone fałdy skórne przy szyi, pod paszkami i w pachwinach. Polecany dla chłopców, którzy naturalnie mają tendencję do otarć i odparzeń w okolicach jąderek. Od pierwszych dni życia. Polecany dla osób o szczególnie wrażliwej skórze, skłonnej do uczuleń i podrażnień. Kosmetyk przebadany dermatologicznie. Puder nanieść na skórę w miejscach narażonych na podrażnienia i lekko rozprowadzić palcami. Chronić przed dostaniem się pudru do nosa i ust dziecka. Chronić przed wilgocią.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 140 g

Testowany na zwierzętach: Nie

Metoda aplikacji: Do pośladków, Do szyi, Na odparzenia, Po kąpieli

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Chronić przed dostaniem się do ust i nosa dziecka

Trwałość od otwarcia: brak

Sposób użycia: Puder nanieść na skórę w miejscach narażonych na podrażnienia i lekko rozprowadzić palcami.

Dla dzieci w wieku od: Uniwersalny, Noworodki i starsze

Testowany dermatologicznie: Tak

Działanie: Odświeżające, Kojące, Łagodzące

Przeznaczenie: Do codziennej pielęgnacji wrażliwej, delikatnej i skłonnej do podrażnień skóry niemowląt, szczególnie w miejscach narażonych na odparzenia i otarcia.

Nazwa wymagana przez prawo: Puder dla niemowląt i dzieci 140 g

Składniki

Zawiera: Talk, skrobię, d-panthenol, allantoinę, kompozycję zapachową bezalergenową.

8 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Dostawa od 12,99 zl od 48h
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności