promotion

Syoss Anti-Grease

suchy szampon do włosów, 200 ml

5.0
Stworzony przy udziale i testowany przez fryzjerów, suchy szampon do włosów Syoss Anti-Grease dedykowany jest do szybkiego odświeżenia włosów z tendencją do przetłuszczania, bez mycia włosów.__- Zyskaj jeden dodatkowy dzień świeżości na twoich włosach w kilka sekund!_- Do włosów przetłuszczających się. _- Szybkie odświeżenie._- Efekt uniesienia włosów._- Przeciw przetłuszczaniu się włosów._- Nie pozostawia widocznych śladów po rozczesaniu._- Wegańska formuła.__W Syoss wierzymy, że każdy zasługuje na piękne włosy jak z salonu każdego dnia!
Darmowa dostawa od 35 zł dla zalogowanych!
Syoss Anti-Grease
Syoss Anti-Grease
21 49
12 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Syoss Anti-Grease

ID 235137
Cena jednostkowa: 6,50 zł /100ml
Stworzony przy udziale i testowany przez fryzjerów, suchy szampon do włosów Syoss Anti-Grease dedykowany jest do szybkiego odświeżenia włosów z tendencją do przetłuszczania, bez mycia włosów.

- Zyskaj jeden dodatkowy dzień świeżości na twoich włosach w kilka sekund!
- Do włosów przetłuszczających się.
- Szybkie odświeżenie.
- Efekt uniesienia włosów.
- Przeciw przetłuszczaniu się włosów.
- Nie pozostawia widocznych śladów po rozczesaniu.
- Wegańska formuła.

W Syoss wierzymy, że każdy zasługuje na piękne włosy jak z salonu każdego dnia!

Informacje dodatkowe

Pojemność: 200 ml

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Niebezpieczeństwo. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Chronić oczy.__SKRAJNIE ŁATWOPALNY AEROZOL.

Typ włosów: Przetłuszczające się

Nazwa wymagana przez prawo: Syoss Anti Grease Suchy szampon do włosów przetłuszczających się 200 ml

Składniki

Butane,Propane,Alcohol denat.,Oryza Sativa (Rice) Starch,Isobutane,Parfum (Fragrance),Niacinamide,Limonene,Hexyl Cinnamal,Linalool,Aqua (Water, Eau),Citronellol,Citral,Geraniol,Cetrimonium Chloride,Benzyl Alcohol
5.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię