TAMPAX

6 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
wszystkie podkategorie
Filtruj (0)
Czytaj więcej

Tampax – dla zapewnienia odpowiedniej higieny w „te” dni

Każda kobieta przynajmniej raz w miesiącu odczuwa dyskomfort związany z bólem brzucha i mniej lub bardziej obfitym krwawieniem. Ból oraz upławy nie powinny jednak eliminować nas z życia towarzyskiego oraz uniemożliwiać uprawianie sportu. Tego zdania jest również marka Tampax, która w ofercie swoich produktów posiada tampony, zapewniające komfort i poczucie bezpieczeństwa. Chcesz poznać je bliżej?

Czy tampony Tampax są dla Ciebie?

Jeśli jesteś osobą aktywną. Lubisz czerpać z życia garściami, a też nie chcesz rezygnować ze swoich codziennych przyzwyczajeń, przez te kilka dni w miesiącu, to powinnaś sięgnąć po tampony z aplikatorem Tampax. Produkt został tak przygotowany, by aplikacja była łatwa, a stosowanie tamponu zapewniało dyskrecję podczas miesiączki. Nawet przy obfitej miesiączce nie musisz się obawiać, że na ubraniu pojawią się plamy. Nadmiar wilgoci zostaje bowiem wchłonięty do tamponu, a następnie usuwany bezpośrednio z nim, gdy go wyjmujesz.

Do opakowania tamponów Tampax jest także dołączony dyskretny aplikator, który posiada wyprofilowany uchwyt antypoślizgowy. Dzięki temu aplikator łatwo trzyma się w dłoni, aby następnie umieścić we właściwym miejscu.

Jak działają tampony Tampax?

To drobny element higieniczny, w którym dzięki zastosowaniu technologii MotionFit, delikatnie rozszerza się materiał. W ten sposób tampon dopasowuje się do ciała i nie przecieka. Trudno o tak wysoką ochronę np. przy tradycyjnych podpaskach, które pomimo różnych indywidualnych preferencji, mogą nie trzymać się bielizny tak, jak zakładałyśmy. Spośród całej oferty Tampax warto wyróżnić Tampax Pearl Compak Regular to najlepsze tampony o standardowej chłonności. Po ich aplikacji można pływać, biegać bez obawy o widoczne upławy.

Jeśli i Ty, chcesz być bezpieczna w „te” dni, to postaw na ochronę, na którą po prostu zasługujesz i zaopatrz się w profesjonalne tampony Tampax.