TENA

10 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
wszystkie podkategorie
Filtruj (0)
Czytaj więcej

Tena – akcesoria higieniczne dla komfortu kobiet i mężczyzn

Marka Tena została stworzona przez grupę profesjonalistów, aby pomóc kobietom i mężczyznom w codziennym zachowaniu idealnego komfortu i poczucia świeżości. Niezależnie od tego, czy zmagasz się z comiesięczną menstruacją, upławami czy też nietrzymaniem moczu – dzięki wkładkom i podpaskom Tena możesz poczuć się pewnie także wtedy, gdy borykasz się z dyskomfortem. Zobacz szeroką gamę produktów Tena Lady oraz Tena Men i wybierz te, które najlepiej będą odpowiadały Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

Tena Lady – podpaski i wkładki dla pań

Seria produktów Tena Lady obejmuje szeroki asortyment akcesoriów higienicznych. Po podpaski Tena mogą sięgać wszystkie kobiety, dopasowując do swoich potrzeb ich typ, długość, grubość i stopień wchłaniania. Spośród nich można wyróżnić np. superdyskretne podpaski Tena Slim Mini Plus czy też Tena Lady Extra o doskonałej wydajności i skuteczności zatrzymywania płynów. Dzięki temu możesz poczuć się pewnie, kobieco i bezpiecznie, i zapomnieć o dyskomforcie związanym z menstruacją. W ofercie produktów z serii Tena Lady znajdziesz też wkładki Tena, które są tak cienkie i niezauważalne, że możesz stosować je nawet wtedy, gdy planujesz założyć obcisłą spódnicę czy dopasowane spodnie. Dzięki nim nic Cię nie zaskoczy!

Tena Men – bezpieczeństwo i ochrona dla panów

Marka Tena pomyślała także o maksymalnym komforcie panów i stworzyła serię produktów Tena Men. Specjalistyczne, zaprojektowane przez fachowców wkładki dla mężczyzn pomogą w walce z problemem nietrzymania moczu. Akcesoria higieniczne Tena Men nie tylko skutecznie wchłaniają płyny, ale także izolują je od skóry, zapobiegając podrażnieniom i uczuciu dyskomfortu. Co więcej, dzięki systemowi Odour Control wkładki dla mężczyzn Tena Men zatrzymują także nieprzyjemne zapachy. Nie musisz się więc martwić, że problemy urologiczne wyeliminują Cię z codziennego życia – ciesz się każdym dniem i realizuj wszystkie plany, mając pełną ochronę od marki Tena!