Thierry Mugler

18 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Perfumy od Thiery Mugler – powalające i zniewalające dla zmysłów

Czy w świecie perfum istnieją zapachy, które są tak sensualne, że każdy znajdzie w nich element fantazji i indywidualnej rozkoszy? Wydawać by się mogło, że to bardzo trudne zadanie, a jednak udało się je zrealizować najlepszym, w tym przypadku marce Mugler.

Ich intensywne, ale również i bardzo oryginalne zapachy dla pań i panów od wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem. Pierwsze mieszanki ekscentrycznych woni pojawiły się na rynku w 1922 roku, pod nazwą Angel. Zapach idealnie harmonizował z nutami głowy i serca, a wyczuć można było w nim chociażby niebywale czarującą czekoladę, praliny, czy patchoulę.

To z pewnością zapach dla koneserów, pierwszy i wyjątkowy dla kategorii gourmand. Tak klasyczną i ponadczasową mieszankę, mamy okazję próbować na swojej skórze do dzisiaj.

Przełomem w męskich zapachach od Mugler był natomiast produkt A*Men, który zadebiutował w 1996 roku. Ten męski zapach uwodził bardzo intensywną nutą, a stanowił połączenie i karmelu, i miodu, ale również patchouli i wanilii, przełamanych wyrazistością aromatu ziaren kawy. Ten zapach trudno odwzorować, a jego oryginalność i perfekcyjny dobór nut zapachowych wręcz onieśmiela. To była wyśmienita recepta na sukces Thierego Muglera w branży perfumeryjnej.

Skąd marka Mugler czerpie tę ponadczasową siłę?

Przede wszystkim z tworzenia naprawdę wyrazistych nut zapachowych, które jeszcze na długo po rozpyleniu zapadają w pamięć klientów. Zapachy od razu kojarzą się z niepodważalnym luksusem, elegancją i wzbudzają gorące emocje. Co więcej, to zapachy dla osób zdecydowanych i pewnych siebie, które nieustannie lubią zwracać uwagę innych. Trudno przejść obojętnie obok osoby, która pachnie tak wyjątkowo.

Można śmiało rzec, że perfumy Thiery Mugler przez lata swojej popularności zapracowały na miano produktów kultowych! Jeśli chcesz przekonać się, jak pachnie oryginalność i luksus to zajrzyj do naszej kategorii z produktami tej marki. Znajdziesz tu wodę damską: Thierry Mugler Aura Refillable, czy chociażby wodę toaletową męską Alien. Sprawdź, jak zapach reaguje z Twoją skórą!