null

O MARCE TOŁPA

natura wie, co dla nas najlepsze. Zaufaliśmy jej, dlatego do naszych kosmetyków dodajemy unikalny ekstrakt z torfu – torf tołpa®. To silny antyoksydant, który wzmacnia odporność, przyspiesza regenerację i poprawia kondycję skóry, chroniąc ją przed czynnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi. To naturalne źródło dobroczynnych dla skóry składników, takich jak fulwokwasy, fenolokwasy, aminokwasy, aminocukry czy peptydy, po to by regenerować, wzmacniać, chronić i pielęgnować skórę. 

torf tołpa® jest również cennym źródłem minerałów. Zawiera cały szereg makro i mikroelementów: cynk, magnez, potas, mangan, selen i sód. Podsumowując dodajemy torf tołpa.® do naszych kosmetyków, bo jest surowcem naturalnym i czynnym biologicznie i jest dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Nasze kosmetyki przeznaczone są do każdego jej typu i rodzaju – od suchej, przez mieszaną, po tłustą. Dla skóry odwodnionej, naczynkowej, czy wrażliwej. Młodej i dojrzałej.

czerpiąc z natury, osiągamy wysoką jakość, bezpieczeństwo i widoczne efekty stosowania. Kosmetyki tołpa® są przebadane alergologicznie i bezpieczne dla skóry wrażliwej. Ich skuteczność potwierdzona jest w badaniach aparaturowych przeprowadzonych na osobach ze skórą wrażliwą w Klinice dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

TOŁPA

204 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj
Czytaj więcej

Cenny składnik z natury – historia kosmetyków tołpa

Tołpa to polskie dermokosmetyki i kosmetyki do pielęgnacji skóry. Dobroczynne właściwości tych produktów pochodzą z natury. U podstaw marki stoi praca profesora Stanisława Tołpy, którego nazwisko zostało upamiętnione w nazwie firmy. Wybitny polski botanik całe życie poświęcił badaniu jednej niepozornej substancji – torfu.

Wiedząc o cennych właściwościach torfu, profesor Tołpa przez wiele lat pracował nad stworzeniem leczniczego ekstraktu, który mógłby służyć ludziom jako naturalne remedium na wiele chorób. To właśnie ten opatentowany wyciąg torfowy stał się najważniejszym składnikiem dermokosmetyków tołpa i inspiracją, by tworzyć naturalne, bezpieczne produkty do pielęgnacji ciała i twarzy.

Tajemnica kremów tołpa: wyjątkowe właściwości torfu

Od 1989 roku marka tołpa jest częścią firmy Torf Corporation, która do dziś jako jedyna posiada patent na uzyskany przez profesora wyciąg z torfu. Ten unikatowy składnik można znaleźć we wszystkich kosmetykach tołpa.

Ekstrakt torfowy jest obecny w kremach tołpa. Dzięki niemu, opracowane w laboratoriach marki dermokosmetyki mają wyjątkowe właściwości pielęgnacyjne, kosmetyczne i lecznicze. Opatentowany przez firmę ekstrakt z torfu działa na skórę nawilżająco, regenerująco i ochronnie. Wyciąg ma też działanie antyoksydacyjne, bakteriostatyczne i immunomodulujące. Dzięki temu – zastosowany w kremach do twarzy – wspiera organizm w zapobieganiu chorobom i infekcjom skóry.

Oprócz ekstraktu z torfu, kosmetyki tołpa zawierają inne cenne składniki aktywne o naturalnym pochodzeniu. Roślinne surowce o udowodnionym korzystnym wpływie na skórę pozwalają zaspokoić potrzeby różnych typów cery. Przykładem takiego produktu jest bestsellerowy peeling tołpa 3 enzymy, który bazuje na pochodzących z owoców naturalnych związkach o działaniu silnie złuszczającym.

Kosmetyki do ciała z borowiną i ich wpływ na skórę

W ofercie marki tołpa znajdziesz także pielęgnacyjne kosmetyki do ciała, które pomagają zachować zdrowie i piękny wygląd skóry. Zastosowana w nich naturalna borowina koi i nawilża, a dzięki właściwościom bakteriobójczym i przeciwzapalnym działa korzystnie na skórę z problemami dermatologicznymi.

100% bezpieczne
płatności przez payu

14 dni na zwrot
także w drogeriach

Darmowa dostawa
od 35 zł dla klientów zalogowanych

Darmowy odbiór
W ponad 260 Drogeriach

gwarancja
oryginalności