O MARCE TOŁPA

natura wie, co dla nas najlepsze. Zaufaliśmy jej, dlatego do naszych kosmetyków dodajemy unikalny ekstrakt z torfu – torf tołpa®. To silny antyoksydant, który wzmacnia odporność, przyspiesza regenerację i poprawia kondycję skóry, chroniąc ją przed czynnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi. To naturalne źródło dobroczynnych dla skóry składników, takich jak fulwokwasy, fenolokwasy, aminokwasy, aminocukry czy peptydy, po to by regenerować, wzmacniać, chronić i pielęgnować skórę. 

torf tołpa® jest również cennym źródłem minerałów. Zawiera cały szereg makro i mikroelementów: cynk, magnez, potas, mangan, selen i sód. Podsumowując dodajemy torf tołpa.® do naszych kosmetyków, bo jest surowcem naturalnym i czynnym biologicznie i jest dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Nasze kosmetyki przeznaczone są do każdego jej typu i rodzaju – od suchej, przez mieszaną, po tłustą. Dla skóry odwodnionej, naczynkowej, czy wrażliwej. Młodej i dojrzałej.

czerpiąc z natury, osiągamy wysoką jakość, bezpieczeństwo i widoczne efekty stosowania. Kosmetyki tołpa® są przebadane alergologicznie i bezpieczne dla skóry wrażliwej. Ich skuteczność potwierdzona jest w badaniach aparaturowych przeprowadzonych na osobach ze skórą wrażliwą w Klinice dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

TOŁPA

147 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
wszystkie podkategorie
Filtruj (0)