promotion

Tom Ford For Men

woda toaletowa męska, 50 ml

5.0

Jak powinien pachnieć współczesny, stylowy mężczyzna? Klasycznie, ale bez cienia nudy i monotonii. Oryginalnie, ale niezbyt ekstrawagancko. Wyraziście, ale nieprzytłaczająco. Jak znaleźć złoty środek?

Wariant produktu (2)
Tom Ford For Men
Tom Ford For Men
319 99
279 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Tom Ford For Men

ID 312164
Cena jednostkowa: 559,98 zł /100ml

Poznaj wodę toaletową Tom Ford For Men – zapach, który trafia w nawet najbardziej wymagające gusta.

Tom Ford to ikona mody i dobrego stylu. Przy zaprojektowanej przez markę wodzie toaletowej widać to już na pierwszy rzut oka! Szklany flakon to idealne połączenie klasyki i nowoczesności. Tradycyjny kształt buteleczki przełamany został ciekawą fakturą i złotymi elementami.

Męski zapach Tom Ford to wyjątkowa kompozycja. Zapach otwiera się nutami, które przywodzą na myśl rozgrzane słońcem plaże Morza Śródziemnego. Poczujesz wśród nich bazylię, cytrusy, imbir, bergamotkę oraz fiołki. Wraz z upływem czasu aromat wody toaletowej rozwija się. Na wierzch wyłaniają się mocne, męskie tony – tytoń oraz pieprz.

Podstawą, na której skomponowany został zapach Tom Ford For Men, jest połączenie bursztynu, cedru, cyprysu, paczuli, skóry oraz wetywerii. To właśnie te aromaty pozostaną na Twojej skórze najdłużej.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

Informacje dodatkowe

Nuta bazowa: Ambra, skóra, akordy drzewne.

Nuta wysoka (głowy): Liście tytoniu, lawenda.

Nuta średnia (serca): Kwiat pomarańczy, grejpfrut.

5.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię