Trec Whey 100

odżywka białkowa o smaku kokosowo-czekoladowym, 30 g

Odpowiednia odżywka białkowa dla osób intensywnie trenujących, które chcą osiągnąć sportową sylwetkę. Aż 81,2% najwyższej jakości białka.
Trec Whey 100
Trec Whey 100
5 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Trec Whey 100

ID 431242
Cena jednostkowa: 0,20 zł /1g
Odżywka białkowaTrec Whey 100 jest bogata we wszystkie niezbędne do budowy włókien mięśniowych aminokwasy, w tym BCAA i L-Glutaminę. Bałko doskonale się rozpuszcza i szybko się wchłania, a zawarte w nim proteiny serwatkowe intensywnie stymulują prowadzące do rozbudowy muskulatury procesy anaboliczne. Odżywka białkowa Trec Whey 100 zawiera 100% koncentratu białka serwatki, o stężeniu czystego białka powyżej 80%. WHEY 100 wytwarzany jest w procesie ultrafiltracji, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo niską zawartością tłuszczu oraz laktozy. Zastosuj białko Trec Whey 100 do 1,5h po zakończeniu ćwiczeń, a Twoje mięśnie szybko otrzymają zastrzyk niezbędnego budulca i silny impuls do wzrostu.

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.

Sposób użycia: Jednorazową porcję preparatu Whey 100 – 30 g (2 miarki) rozpuścić w 200 ml wody lub mleka, używając do tego szejkera lub miksera. Stosować 3 porcje dziennie. W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja do 1,5 godz. po treningu oraz III porcja przed snem. W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami oraz III porcja przed snem.

Składniki

Koncentrat białka serwatkowego (z mleka) (94,7%); kakao w proszku; aromaty, substancja zagęszczająca (sól sodowa karboksymetylocelulozy), substancja słodząca (sukraloza). Produkt może zawierać: soję, zboża zawierające gluten, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.