Pędzle do makijażu twarzy

17 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
wszystkie podkategorie
Filtruj (0)

Pędzle do makijażu to akcesoria, bez których trudno wyobrazić sobie kobiecą kosmetyczkę. Dzięki nim możesz nałożyć podkład, wymodelować twarz, rozświetlić spojrzenie i wykonać perfekcyjny makijaż oczu. W Hebe znajdziesz m.in. pędzle Hebe Professional, które bez trudu dopasujesz do swoich potrzeb i oczekiwań.

Pędzel do podkładu i pudru – ciesz się gładką skórą i długotrwałym efektem

Pędzle do podkładu zdecydowanie ułatwiają aplikację kosmetyków – pomagają równomiernie rozprowadzić je po skórze, mają miękkie, zwarte włosie, ścięte na płasko lub po skosie.  Dzięki  nim   aplikacja kosmetyków niezależnie od konsystencji jest łatwa i przyjemna.

Pędzel do pudru sypkiego, utrwalającego makijaż, jest duży i miękki, ma zaokrągloną główkę – dzięki temu możesz nałożyć na skórę dokładnie tyle kosmetyku, ile potrzebujesz. 

Kosmetyki nałożone przy pomocy pędzli utrzymują się przez wiele godzin, dzięki czemu nie musisz poprawiać makijażu w ciągu dnia.

Pędzel do różu i rozświetlacza – nadaj cerze kolor i blask

Pędzle do różu i rozświetlacza są wykonane z miękkiego włosiaia, dzięki czemu nie podrażniają delikatnej skóry pod oczami i w okolicach kości policzkowych. Są mniejsze od pędzli do pudru sypkiego i mają ściętą końcówkę do precyzyjnego nakładania kosmetyków. Pozwalają „chwycić” tyle kosmetyku, ile potrzebujesz i rozprowadzić go na twarzy bez robienia smug.

Przy pomocy kilku muśnięć możesz rozświetlić cerę i nadać jej delikatny koloryt.

Pędzel do korektora – skutecznie tuszuj niedoskonałości i cienie pod oczami

Nakładanie korektora przy pomocy pędzla może być znacznie bardziej efektywne niż przy pomocy palca. Jeśli aplikujesz korektor pod oczy czy na niedoskonałości, wypróbuj płaski, nieduży pędzel o gęstym i zwartym włosiu E02 z linii Hebe Professional.

Pędzle do cieni – zachwycaj perfekcyjnym makijażem przez wiele godzin

Dzięki pędzlom do cieni wykonasz profesjonalny, perfekcyjny makijaż oczu. W Hebe znajdziesz produkty takie jak: pędzel do blendowania cieni, pędzel do rozcierania cieni, pędzel do nakładania kosmetyków na całe powieki, w załamania powiek czy  do robienia precyzyjnych.

Zobacz, jakie jeszcze pędzle do makijażu czekają na Ciebie w Hebe i wybierz swoje ulubione akcesoria!