Zestawy

251 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie Sortuj Filtruj
Wyczyść filtry
Dzień/Noc
Filtr przeciwsłoneczny SPF
Przyjazne środowisku
Kategorie
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Odpowiednia pielęgnacja twarzy to absolutna podstawa, aby czuć się pewnie oraz opóźnić naturalne procesy starzenia. Pomóc może w tym dobrany przez producenta zestaw kosmetyków do twarzy, który bardzo często obejmuje preparat do stosowania na dzień i na noc, a także serum. Takie produkty doskonale sprawdzają się dodatkowo jako pomysł na prezent, są bowiem niezwykle estetycznie zapakowane. Nie trzeba także samodzielnie ich kompletować, co nierzadko skutkuje tym, że nawet w przypadku wyboru preparatów od tego  samego producenta, ich działanie może być przeciwstawne. Właśnie dlatego warto decydować się na gotowe kompozycje.

Jakie zestawy do pielęgnacji twarzy są dostępne na rynku?

Główne rozróżnienie, jeśli chodzi o takie produkty to, do jakiego typu cery są dopasowane. Najczęściej dedykowane są do cery mieszanej, przesuszonej, naczynkowej, trądzikowej, a także dojrzałej, czyli do tych typów, z którymi mamy do czynienia najczęściej. Przykładem będzie zestaw kremów do twarzy na dzień oraz na noc celujący w aktualne potrzeby skóry. W wielu z nich dostępne są także sera, które najczęściej nakłada się na noc, aby w krótszym czasie poprawić kondycję cery, co ma miejsce dzięki większej ilości zawartych składników aktywnych. Poza zestawami pielęgnacyjnymi do twarzy dostępne są też produkty o działaniu oczyszczającym. Wówczas ich bazę stanowią i mleczka, a także żele skutecznie usuwające zanieczyszczenia. Takie produkty można znaleźć m.in. w gamie Resibo, Nivea oraz Vichy. 

Jak stosować zestaw do twarzy?

>Decydując się na takie produkty należy zawsze stosować je zgodnie z zaleceniami producenta, a także w odpowiedniej kolejności. Dodatkowo kosmetyki te zazwyczaj się dopełniają, jeśli więc zostały ze sobą zestawione, to warto aplikować je razem tak, aby dostrzec najlepsze efekty. Przykładem jest serum, które może dopełniać działanie kremu na noc. Warto więc stosować je jednocześnie i obserwować, jak cera na nie reaguje oraz czy wpływ ten jest korzystny.