promotion

Umberto Giannini Curl Whip

pianka do stylizacji włosów, 200 ml

3.3
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.
Pianka podkreślająca do lekkich, elastycznych loków bez odstających końcówek Nie obciąża włosów, podkreśla loki bez odstających końcówek Lekkie, jasne...
DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Umberto Giannini Curl Whip
Umberto Giannini Curl Whip
24 99
Najniższa cena, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 27,99 zł
34,99 zł
Regularna cena bez promocji
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Umberto Giannini Curl Whip

ID 297314
Cena jednostkowa: 12,50 zł /100ml
Pianka podkreślająca do lekkich, elastycznych loków bez odstających końcówek Nie obciąża włosów, podkreśla loki bez odstających końcówek Lekkie, jasne i błyszczące loki Zwiększa objętość i unosi Doskonale nadaje się do układania w spirale bez poczucia sztywności Sposób użycia Wyciśnij i rozsmaruj garstkę pianki w dłoniach. Równomiernie wetrzyj w wilgotne włosy u nasady. Nawiń loki na palce, jeśli chcesz zmienić kształt, i poczekaj, aż wyschną albo wysusz dyfuzorem, skręcając i unosząc je w trakcie suszenia. Stosowanie dyfuzora przy opuszczonej głowie to świetny sposób na uniesienie włosów na czubku głowy.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 200 ml

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Unikać kontaktu z oczami, W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem

Trwałość od otwarcia: 36 mies.

Sposób użycia: Wyciśnij i rozsmaruj garstkę pianki w dłoniach. Równomiernie wetrzyj w wilgotne włosy u nasady. Nawiń loki na palce, jeśli chcesz zmienić kształt, i poczekaj, aż wyschną albo wysusz dyfuzorem, skręcając i unosząc je w trakcie suszenia. Stosowanie dyfuzora przy opuszczonej głowie to świetny sposób na uniesienie włosów na czubku głowy.

Testowany dermatologicznie: NIE

Działanie: Modelujące loki

Przeznaczenie: Pianka podkreślająca do lekkich, elastycznych loków bez odstających końcówek

Typ włosów: Kręcone

Nazwa wymagana przez prawo: UMBERTO GIANNINI CURL WHIP ACTIVATING PIANKA 200ML

Składniki

Aqua (Water), VP/VA Copolymer, Butane, Isobutane, Propane, PEG-12 dimethicone, Phenoxyethanol, Polyquaternium-11, Propylene glycol, Polysorbate 20, Parfum (Fragrance), Cocamidopropylamine Oxide, Ethylhexglycerin, Citric acid, Benzophenone-4, Coumarin, Alpha-Isomethyl ionone Linalool.