Umberto Giannini Curl Whip

pianka do stylizacji włosów, 200 ml

29 99
DODANO
Piękne włosy jak od fryzjera! Produkty do włosów w supercenach
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Umberto Giannini Curl Whip

Pianka podkreślająca do lekkich, elastycznych loków bez odstających końcówek Nie obciąża włosów, podkreśla loki bez odstających końcówek Lekkie, jasne i błyszczące loki Zwiększa objętość i unosi Doskonale nadaje się do układania w spirale bez poczucia sztywności Sposób użycia Wyciśnij i rozsmaruj garstkę pianki w dłoniach. Równomiernie wetrzyj w wilgotne włosy u nasady. Nawiń loki na palce, jeśli chcesz zmienić kształt, i poczekaj, aż wyschną albo wysusz dyfuzorem, skręcając i unosząc je w trakcie suszenia. Stosowanie dyfuzora przy opuszczonej głowie to świetny sposób na uniesienie włosów na czubku głowy.
ID: 297314
Cena jednostkowa: 15,00 zł /100ml

Składniki

Aqua (Water), VP/VA Copolymer, Butane, Isobutane, Propane, PEG-12 dimethicone, Phenoxyethanol, Polyquaternium-11, Propylene glycol, Polysorbate 20, Parfum (Fragrance), Cocamidopropylamine Oxide, Ethylhexglycerin, Citric acid, Benzophenone-4, Coumarin, Alpha-Isomethyl ionone Linalool.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 200 ml
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Unikać kontaktu z oczami, W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem
Trwałość od otwarcia: 36 mies.
Sposób użycia: Wyciśnij i rozsmaruj garstkę pianki w dłoniach. Równomiernie wetrzyj w wilgotne włosy u nasady. Nawiń loki na palce, jeśli chcesz zmienić kształt, i poczekaj, aż wyschną albo wysusz dyfuzorem, skręcając i unosząc je w trakcie suszenia. Stosowanie dyfuzora przy opuszczonej głowie to świetny sposób na uniesienie włosów na czubku głowy.
Testowany dermatologicznie: NIE
Działanie: Modelujące loki
Przeznaczenie: Pianka podkreślająca do lekkich, elastycznych loków bez odstających końcówek
Typ włosów: Kręcone
Nazwa wymagana przez prawo: UMBERTO GIANNINI CURL WHIP ACTIVATING PIANKA 200ML