Veet Debiut Silk & Fresh

krem do depilacji skóry wrażliwej, 100 ml

5.0
Krem Veet Debiut skutecznie depiluje i nawilża Twoją skórę aż do 24 godzin, a dzięki nowej technologii nie pozostawia nieprzyjemnej woni. Krem do depilacji Veet pozwoli Ci uzyskać gładką w dotyku skórę przez okres do dwóch razy dłuższy niż po użyciu maszynki.
Veet Debiut Silk & Fresh
Veet Debiut Silk & Fresh
000000000000304610 000000000000304610
19 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Veet Debiut Silk & Fresh

ID 304610
Cena jednostkowa: 19,99 zł /100ml
Witaj Debiutantko, dziękujemy za wybór marki Veet! Wiemy, że pierwsze próby mogą być zniechęcające, dlatego stworzyliśmy opakowanie Veet Debiut w taki sposób, by pomóc Ci przy Twoim pierwszym użyciu kremu do depilacji. Przydatne rady i wskazówki można znaleźć na stronie: www.veet.pl. Dlaczego warto wybrać Veet Debiut? Krem Veet Debiut skutecznie depiluje i nawilża Twoją skórę aż do 24 godzin, a dzięki nowej technologii nie pozostawia nieprzyjemnej woni. Doznaj jedwabistej gładkości skóry i poznaj przyjemny zapach kremu do depilacji Veet Debiut. Poczuj przyjemność podczas depilacji!

Informacje dodatkowe

Pojemność: 100 ml

Podmiot odpowiedzialny: Reckitt Benckiser (Poland) S.A.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Instrukcje dot. bezpieczeństwa_Zachowaj opakowanie zewnętrzne, ponieważ zawiera informacje o wszystkich środkach ostrożności i instrukcję użycia. Przed użyciem należy zapoznać się z wszystkimi środkami ostrożności i i instrukcjami oraz przestrzegać ich podczas użycia. Nie przekraczaj 10 minut całkowitego czasu aplikacji. Produkt jest odpowiedni do depilacji nóg, rąk, pach i okolic bikini. Produkt NIE JEST ODPOWIEDNI do użycia na głowie, twarzy, okolicach oczu, nosa, uszu, okolicach intymnych, sutków i na innych częściach ciała. Nie stosować na skórę z żylakami, bliznami, znamionami, wypryskami, uszkodzoną, podrażnioną lub poparzoną słońcem, ani na skórę, w obrębie której w przeszłości wystąpiła niepożądana reakcja na krem do depilacji. Między kolejnymi depilacjami należy zawsze odczekać 72 godziny. Jeśli zażywasz leki, które mogą oddziaływać na skórę lub jeśli cierpisz na jakiekolwiek schorzenie skóry przed użyciem skonsultuj się z lekarzem. Przed każdym użyciem SPRAWDŹ REAKCJĘ SWOJEJ SKÓRY, nakładając krem na mały obszar, na którym będzie on używany i usuwając go według wskazówek. Jeśli po 24 godzinach nie wystąpi reakcja niepożądana możesz zacząć stosować produkt. Jeśli podczas użycia wystąpi uczucie pieczenia lub swędzenia natychmiast usuń krem i dokładnie spłucz zimną wodą. Jeśli objawy nie ustąpią, skontaktuj się z lekarzem. Przez krótki czas po użyciu produktu skóra może być bardziej wrażliwa, dlatego należy unikać drapania. Po zastosowaniu produktu zaleca się odczekać 24 godziny przed użyciem antyperspirantu, produktów perfumowanych, do opalania oraz przed pływaniem i opalaniem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W razie połknięcia natychmiast skonsultuj się z lekarzem i pokaż mu opakowanie produktu. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast opłucz je obficie wodą i skontaktuj się z lekarzem. Zawiera alkalia i tioglikolany. Produkt może spowodować, że powierzchnie staną się śliskie. Unikaj dostania się produktu na dywany, ubrania lub posadzki.

Nazwa wymagana przez prawo: Veet Debiut Krem do depilacji skóra wrażliwa 100 ml

Składniki

Aqua,Urea,Paraffinum Liquidum,Cetearyl Alcohol,Potassium Thioglycolate,Calcium Hydroxide,Talc,Ceteareth-20,Glycerin,Sorbitol,Parfum,Magnesium Trisilicate,Propylene Glycol,Lithium Magnesium Sodium Silicate,Sodium Gluconate,Tocopheryl Acetate,Aloe Barbadensis Leaf Juice,Hexyl Cinnamal,Linalool,Acrylates Copolymer,Butylphenyl Methylpropional,Potassium Sorbate,Sodium Benzoate,CI 77891
5.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię