promotion

Veet Easy-Gel

plastry z woskiem do depilacji skóry suchej, 12 szt./1 opak.

2.0
Żelowa formuła z Easy-Gel:_- Opływa i aktywnie przywiera do najkrótszych włosków*, a nie do skóry. *1,5 mm_- Usuwa włoski z cebulkami, oferując Ci efekt gładkości aż do 28 dni._Daje ci pewność znakomitego efektu już za 1. użyciem, nawet u osób bez doświadczenia w depilacji plastrami z woskiem. Miła w zetknięciu ze skórą żelowa konsystencja, przyjemny zapach i piękny kolor. Specjalna formuła z aloesem znanym ze swoich właściwości nawilżających, dla skóry suchej.
Płatności odroczone Twisto - kup teraz, zapłać za 60 dni KUP TERAZ, ZAPŁAĆ ZA 60 DNI.
Veet Easy-Gel
Veet Easy-Gel
19 99
15 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Veet Easy-Gel

ID 220354
Żelowa formuła z Easy-Gel:
- Opływa i aktywnie przywiera do najkrótszych włosków*, a nie do skóry.
- Usuwa włoski z cebulkami, oferując Ci efekt gładkości aż do 28 dni.

Daje ci pewność znakomitego efektu już za 1. użyciem, nawet u osób bez doświadczenia w depilacji plastrami z woskiem. Miła w zetknięciu ze skórą żelowa konsystencja, przyjemny zapach i piękny kolor. Specjalna formuła z aloesem znanym ze swoich właściwości nawilżających. Pachnąca zieloną herbatą dla skóry suchej.

Przed użyciem plastrów Veet uważnie przeczytaj środki ostrożności zamieszczone na opakowaniu. Nie należy pocierać plastrów dłońmi, aby je oddzielić!

*1,5 mm

Typ skóry: Sucha
Efekt:
- Szybkie wyniki
- Długotrwałe rezultaty
Części ciała:
- Nogi
- Okolice bikini
- Pachy
- Ręce

Informacje dodatkowe

Pojemność: 1 opak.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: ŚRODKI OSTROŻNOŚCI_- Zachowaj opakowanie zewnętrzne. Przed użyciem przeczytaj wszystkie środki ostrożności i instrukcje oraz ich przestrzegaj. _- Produkt odpowiedni do depilacji nóg, rąk, pach i okolic bikini. _- Produkt NIE JEST ODPOWIEDNI do użycia na głowie, twarzy, okolicach oczu, nosa, uszu, wokół odbytu, okolicach intymnych, sutków i innych częściach ciała. _- Nie stosuj na skórę z żylakami, bliznami, znamionami, wypryskami, uszkodzoną, podrażnioną lub poparzoną słońcem, ani na skórę w obrębie której w przeszłości wystąpiła niepożądana reakcja na wosk. Między kolejnymi depilacjami zawsze odczekaj 72 godziny. _- Jeśli zażywasz leki, które mogą oddziaływać na skórę lub jeśli cierpisz na jakiekolwiek schorzenie skóry lub schorzenie, które może mieć wpływ na skórę przed użyciem skonsultuj się z lekarzem. _- Stosowanie wosku nie jest odpowiednie dla osób w podeszłym wieku, chorujących na cukrzycę lub przyjmujących doustnie retinoidy. _- Jeśli nie stosowałaś wcześniej wosku, zaleca się rozpoczęcie depilacji od nóg. Tylko wtedy, gdy masz doświadczenie możesz przejść do wrażliwych obszarów pach i okolic bikini. _- Przed użyciem, upewnij się że skóra jest sucha, niepodrażniona, bez śladów kremu, olejku lub dezodorantu._- Przed każdym użyciem SPRAWDŹ REAKCJĘ SWOJEJ SKÓRY. Użyj produkt na mały obszar skóry, który zamierzasz depilować stosując się do instrukcji użycia. Jeśli po 24 GODZINACH nie wystąpi reakcja niepożądana możesz zacząć stosować produkt._- Jeśli podczas użycia wystąpi uczucie pieczenia lub swędzenia, natychmiast usuń produkt za pomocą tylnej części używanego plastra, chusteczki Perfect Finish lub oliwki dla niemowląt, następnie dokładnie spłucz skórę zimną wodą. Jeśli uczucie pieczenia nie ustąpi, skonsultuj się z lekarzem._- Nie depiluj tego samego miejsca więcej niż raz podczas jednego zabiegu. _- Przez krótki czas po użyciu skóra może być bardziej wrażliwa, dlatego należy unikać drapania. _- Po zastosowaniu produktu zaleca się odczekać 24 godziny przed pływaniem i opalaniem oraz przed użyciem antyperspirantu, produktów perfumowanych, produktów do opalania. _- Jeśli zużyjesz wszystkie chusteczki Perfect Finish, możesz użyć oliwki dla niemowląt. Do usuwania wosku nie używaj wody, mydła ani alkoholu. _- CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI. _- W razie połknięcia natychmiast skonsultuj się z lekarzem i pokaż mu opakowanie produktu. _- Unikaj kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast opłucz je obficie wodą i skontaktuj się z lekarzem._- Przechowuj pozostałe plastry w chłodnym, suchym miejscu.

Nazwa wymagana przez prawo: Veet Plastry z woskiem skóra sucha 12 sztuk i 2 chusteczki

Składniki

Plastry z woskiem: Hydrogenated Styrene/Methyl Styrene/Indene Copolymer, Paraffnum Liquidum, Silica, Polyethylene, Pentaerythrityl Tetra-di-t butylhydroxyhydrocinnamate, Parfum, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, CI 77891, CI 61565, CI 47000,Chusteczki: Paraffnum Liquidum, Hexyldecyl Stearate, Parfum, Tocopheryl Acetate, Limonene
2.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię