VELVET

10 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
4.5 gwiazdki
Kategorie
Filtruj (1)
Sortuj
Czytaj więcej

VelvetCARE – marka produktów higienicznych

VelvetCARE to marka wyrobów higienicznych, którą w Polsce zna praktycznie każdy. Celem Velvet i jednocześnie hasłem przewodnim wszystkich kampanii jest troska o komfort podczas wykonywania codziennych czynności higienicznych. Korzenie firmy sięgają już 1897 roku, a aktualną postać VelvetCARE przyjęło w 2013 roku. Aktualnie na markę Velvet pracuje ponad 600 osób, zatrudnionych w różnych sektorach wytwórczych produktów higienicznych.

Marka stawia na dynamiczny rozwój, którego wynikiem było uruchomienie w 2018 roku produkcji na nowej maszynie papierniczej. Szwedzka maszyna ma szerokość około 5,6 m i jest największym i najnowocześniejszym urządzeniem tego typu w Europie Środkowo-wschodniej.

VelvetCARE dba nie tylko o rozwój firmy, ale także ogólne zadowolenie klientów oraz ochronę środowiska. Marka może poszczycić się uzyskanym certyfikatem EU ECOLABEL, który zezwala na używanie oznakowania ekologicznego UE dla papieru toaletowego Veltie i ręcznika papierowego Veltie oraz certyfikat FSC® (C119667) i PEFC™ (PEFC/32-31-086), które świadczą o legalnym pochodzeniu bazowego surowca.

VelvetCARE – płatki i patyczki higieniczne

Wśród czołowych produktów tej marki, można wymienić płatki kosmetyczne oraz patyczki. Płatki nadają się do codziennego demakijażu, ale również codziennej pielęgnacji. Wyprodukowane w 100% z bawełny, przez co są wyjątkowo miękkie i delikatne. Płatki Velvet są hipoalergiczne i bezzapachowe. Podobnej, wysokiej jakości są także patyczki higieniczne. Na końcu patyczka, znajduje się taka ilość nawiniętej bawełny, która ułatwia codzienną pielęgnację i higienę.

Chusteczki higieniczne Velvet z nową formułą

Wśród głównego asortymentu marki VelvetCARE można nadmienić także chusteczki Velvet, te standardowe, jak i z dodatkiem balsamu. Te drugie, charakteryzuje jedwabista gładkość oraz wysoka chłonność oraz wytrzymałość. Podczas ich stosowania odczuwa się ulgę, nie występuje podrażnienie, a zatem mogą być stosowane do każdego rodzaju skóry.

Papier toaletowy VelvetCARE – nietypowa delikatność

Kluczowym produktem marki jest oczywiście papier toaletowy Velvet, który jest zarówno delikatny, jak i bardzo wytrzymały. Kolejne płatki nie rozrywają się podczas zastosowania. Papier toaletowy VelvetCARE starcza na dłużej!

100% bezpieczne
płatności przez payu

14 dni na zwrot
także w drogeriach

Darmowa dostawa
od 35 zł dla klientów zalogowanych

Darmowy odbiór
W ponad 260 Drogeriach

gwarancja
oryginalności