Venita Morska Fala

jednodniowy spray koloryzujący do włosów morska fala, 50 ml

4.0
KOLORYZUJĄCY SPRAY DO WŁOSÓW. KOLOR ZMYWA SIĘ PO PIERWSZYM MYCIU WŁOSÓW! Idealny do krótkotrwałej koloryzacji włosów na imprezy okolicznościowe, event...
Venita Morska Fala
Venita Morska Fala
8 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Venita Morska Fala

ID 272342
Cena jednostkowa: 17,98 zł /100ml
KOLORYZUJĄCY SPRAY DO WŁOSÓW. KOLOR ZMYWA SIĘ PO PIERWSZYM MYCIU WŁOSÓW! Idealny do krótkotrwałej koloryzacji włosów na imprezy okolicznościowe, eventy oraz do przygotowania wyrafinowanych stylizacji włosów. Nie zawiera barwników trwale koloryzujących, rozjaśniaczy i utleniaczy - jest bezpieczny dla włosów.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 50 ml

Metoda aplikacji: Do włosów

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Unikać kontaktu z oczami, W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem, Stosować rękawice ochronne, Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Chronić przed dziećmi

Trwałość od otwarcia: brak

Tonacja koloryzacji: Ciemne

Sposób użycia: PRZED KAŻDYM UŻYCIEM MOCNO WSTRZĄSAĆ PRZEZ OKOŁO 2 MINUTY. ROZPYLAĆ NA WŁOSY KRÓTKIMI SERIAMI (Z PRZERWAMI NA WYSCHNIĘCIE) Z ODLEGŁOŚCI 20-30 cm.

Trwałość: Zmywalna

Zawiera amoniak: Nie

Kolor: Niebieski, Morski, Granatowy

Zawartość: Farba

Testowany dermatologicznie: TAK

Działanie: Koloryzujące

Nazwa wymagana przez prawo: KOLORYZUJĄCY SPRAY DO WŁOSÓW

Składniki

BUTANE, ALCOHOL DENAT., PROPANE, ISOBUTANE, CI 77019, CI 77891, ACRYLATES/T-BUTYLACRYLAMIDE COPOLYMER, ACID BLUE 9 ALUMINUM LAKE,PANTHENOL, ETHANOLAMINE, PARFUM, LIMONENE, LINALOOL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, HEXYL CINNAMAL.
4.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię