Bogata w 15 minerałów, Woda Termalna z Vichy jest składnikiem aktywnym występującym we wszystkich produktach Vichy do pielęgnacji twarzy. INSPIROWANE NATURĄ i HIPOALERGICZNE, nasze formuły zawierają w 100% rygorystycznie wyselekcjonowane składniki i są TESTOWANE NA SKÓRZE WRAŻLIWEJ pod kontrolą dermatologiczną.

 

MINERAL 89

Codzienna dawka wzmocnienia dla Twojej skóry

LIFTACTIV

Nowa generacja pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Innowacyjna gama Liftactiv, inspirowana nieinwazyjnymi zabiegami medycyny estetycznej.

NEOVADIOL

Gama kosmetyków do skóry w okresie menopauzy, która przywraca gęstość skóry i proporcje twarzy.

 

Vichy to francuska marka założona w 1931 roku przez dermatologa dr Prospera Hallera, oferująca dermokosmetyki dostosowane do różnych rodzajów i potrzeb skóry, opracowane we współpracy z dermatologami, o skuteczności potwierdzonej badaniami klinicznymi.

Nasz podstawowy składnik to naturalnie występująca Woda Termalna z Vichy bogata w 15 rzadkich minerałów. Stworzona przez naturę w Owernii, słynnym francuskim regionie wulkanicznym, chronionym przed zanieczyszczeniami środowiska od 1874 r. Woda termalna z Vichy o naukowo potwierdzonej skuteczności we wzmacnianiu skóry przeciw szkodliwemu działaniu czynników zewnętrznych, stanowi najważniejszy składnik aktywny dermokosmetyków Vichy.

W naszych laboratoriach od lat zgłębiamy wiedzę o skórze, aby odpowiadać na potrzeby każdego typu skóry. Inspirowane naturą i hipoalergiczne, nasze formuły zawierają w 100% rygorystycznie wyselekcjonowane składniki i są testowane na skórze wrażliwej pod kontrolą dermatologiczną.
 

 

VICHY

89 produktów
  • Najpopularniejsze
  • Najlepiej sprzedające się
  • Trafność wyszukiwania
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Najpopularniejsze
wszystkie podkategorie
Filtruj (0)