promotion

Visaxinum

suplement diety, 30 szt./1 opak.

Składniki suplementu diety Visaxinum D dla osób dorosłych dbają od wewnątrz o zdrowie i prawidłowy wygląd skóry, wspierają oczyszczanie organizmu oraz ochronę przed działaniem wolnych rodników. Dodatkowo pomagają utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi, wspierają zdrowie wątroby oraz pomagają utrzymać dobry nastrój.__Wyciąg z ziela fiołka trójbarwnego dba od wewnątrz o zdrowie i prawidłowy wygląd skóry._Wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego wspiera ochronę organizmu przed działaniem wolnych rodników. Pomaga w wydalaniu zbędnych produktów przemiany materii oraz wspiera naturalną detoksykację organizmu._Wyciąg z liści zielonej herbaty wspiera ochronę organizmu przed działaniem wolnych rodników._Wyciąg z liści Gymnema sylvestre pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy w krwi._Wyciąg z kłącza ostryżu długiego wspiera zdrowie wątroby oraz pomaga zachować zdrową skórę._Wyciąg z ziela melisy pomaga osiągnąć odprężenie i utrzymać dobry nastrój._Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów, prawidłowej syntezie DNA i białka oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu kwasów tłuszczowych. Cynk bierze udział w procesie podziału komórek. Ponadto pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym i zachowaniu zdrowej skóry._Niacyna pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych oraz zachowaniu zdrowej skóry._Witamina B6 pomaga w prawidłowej syntezie cysteiny i przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.
Visaxinum
Visaxinum
000000000000389040 000000000000389040 Zdrowie i Higiena > Suplementy diety > Włosy, skóra, paznokcie
31 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Visaxinum

ID 389040
Cena jednostkowa: 1,10 zł /1g

Wyciąg z ziela fiołka trójbarwnego dba od wewnątrz o zdrowie i prawidłowy wygląd skóry. Wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego wspiera ochronę organizmu przed działaniem wolnych rodników. Pomaga w wydalaniu zbędnych produktów przemiany materii oraz wspiera naturalną detoksykację organizmu. Wyciąg z liści zielonej herbaty wspiera ochronę organizmu przed działaniem wolnych rodników.

Wyciąg z liści Gymnema sylvestre pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy w krwi. Wyciąg z kłącza ostryżu długiego wspiera zdrowie wątroby oraz pomaga zachować zdrową skórę. Wyciąg z ziela melisy pomaga osiągnąć odprężenie i utrzymać dobry nastrój. Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów, prawidłowej syntezie DNA i białka oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu kwasów tłuszczowych.

Cynk bierze udział w procesie podziału komórek. Ponadto pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym i zachowaniu zdrowej skóry. Niacyna pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych oraz zachowaniu zdrowej skóry. Witamina B6 pomaga w prawidłowej syntezie cysteiny i przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 30 szt./1 opak.

Podmiot odpowiedzialny: Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o., ul. Partyzancka 133/151 95-200 Pabianice

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Przechowywanie: Przechowywac_w_temperaturze_otoczenia

Rodzaj rejestracji: suplement diety

Przechowywanie leku: Przechowywac_w_temperaturze_otoczenia

Dawkowanie: Sposób użycia: Dorośli: 1 tabletka dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

Nazwa wymagana przez prawo: Visaxinum D Suplement diety 30 sztuk

Składniki

substancja wypełniająca: celuloza,wyciąg z ziela fiolka trójbarwnego,glukonian cynku,wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego,wyciąg z kłącza ostryżu długiego,wyciąg z ziela melisy,wyciąg z liści Gymnema sylvestre,substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza,amid kwasu nikotynowego,wyciąg z liści zielonej herbaty,substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych,substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu,substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana,barwnik: dwutlenek tytanu,substancja glazurująca: hydroksypropyloceluloza,chlorowodorek pirydoksyny,substancje glazurujące: wosk pszczeli, wosk carnauba
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii