promotion

Visaxinum

suplement diety, 60 szt./1 opak.

Składniki produktu pomagają w utrzymaniu zdrowej skóry._Wyciąg z fiołka trójbarwnego wpływa korzystnie na stan skóry, poprawia kondycję skóry suchej. Dba od wewnątrz o zdrowie i prawidłowy wygląd skóry._Laktoferyna jest białkiem wielofunkcyjnym występującym w wydzielinach ustrojowych._Wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego posiada właściwości przeciwutleniające. Dodatkowo wykazuje działanie oczyszczające. Pomaga w wydalaniu zbędnych produktów przemiany materii oraz wspiera naturalną detoksykację organizmu._Niacyna pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych i zdrowej skóry._Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów, syntezie DNA i białka oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu kwasów tłuszczowych. Cynk pomaga zachować zdrową skórę, chroniąc komórki przed stresem oksydacyjnym. Dodatkowo bierze udział w procesie podziału komórek._Wyciąg z zielonej herbaty posiada właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu chroni organizm przed działaniem wolnych rodników._Witamina B6 pomaga w prawidłowej syntezie cysteiny i przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.
Visaxinum
Visaxinum
000000000000389038 000000000000389038 Zdrowie i Higiena > Suplementy diety > Włosy, skóra, paznokcie
44 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Visaxinum

ID 389038
Cena jednostkowa: 1,18 zł /1g

Składniki produktu pomagają w utrzymaniu zdrowej skóry. Wyciąg z fiołka trójbarwnego wpływa korzystnie na stan skóry, poprawia kondycję skóry suchej. Dba od wewnątrz o zdrowie i prawidłowy wygląd skóry. Laktoferyna jest białkiem wielofunkcyjnym występującym w wydzielinach ustrojowych. Wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego posiada właściwości przeciwutleniające.

Dodatkowo wykazuje działanie oczyszczające. Pomaga w wydalaniu zbędnych produktów przemiany materii oraz wspiera naturalną detoksykację organizmu. Niacyna pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych i zdrowej skóry. Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów, syntezie DNA i białka oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu kwasów tłuszczowych.

Cynk pomaga zachować zdrową skórę, chroniąc komórki przed stresem oksydacyjnym. Dodatkowo bierze udział w procesie podziału komórek. Wyciąg z zielonej herbaty posiada właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu chroni organizm przed działaniem wolnych rodników. Witamina B6 pomaga w prawidłowej syntezie cysteiny i przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 60 szt./1 opak.

Podmiot odpowiedzialny: Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o., ul. Partyzancka 133/151 95-200 Pabianice

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Przechowywanie: Przechowywac_w_temperaturze_otoczenia

Rodzaj rejestracji: suplement diety

Przechowywanie leku: Przechowywac_w_temperaturze_otoczenia

Dawkowanie: Sposób użycia: 1 tabletka dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

Nazwa wymagana przez prawo: Visaxinum Suplement diety 60 sztuk

Składniki

substancja wypełniająca: celuloza,wyciąg z ziela bratka trójbarwnego,glukonian cynku,wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego*,laktoferyna**,substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza,amid kwasu nikotynowego,wyciąg suchy z liści zielonej herbaty,barwnik: dwutlenek tytanu,substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych,substancja wypełniająca: dwutlenek krzemu,chlorowodorek pirydoksyny,substancje glazurujące: hydroksypropyloceluloza, wosk pszczeli, wosk carnauba
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii