Yes For Lov Intimate Mist

mgiełka intymna dla obojga, 15 ml

99 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Yes For Lov Intimate Mist

Mgiełka intymna dla obojga YESforLOV, podniecający kosmetyk.

"Chcę utonąć w Twoim zapachu, kochać jego zmysłową nutę, która mnie zaczaruje. Pragnę Cię bardziej kiedy czuję, że mnie pragniesz. "

Bardzo osobiste perfumy, w doskonałej harmonii z Twoim ciałem, byś mógł(a) oddać się partnerce lub partnerowi bez wahania. . . Intymna mgiełka YESforLOV oczaruje partnerów, tam, gdzie jej najbardziej pragną, a najmniej się jej spodziewają. Stworzona po to, by pokonywać bariery i kochać każdy fragment ciała partnera. Idealna, by czuć wiatr w skrzydłach i oddawać się całkowicie i bez oporów! Gdziekolwiek, kiedykolwiek. . . tak zmysłowo, że zapach partnera na zawsze będzie Cię prześladować.

Wydaje się zwykłą buteleczką, ale obok Mgiełki YESforLOv nie przechodzi się obojętnie. Kiedy już ją poznasz, nie zrezygnujesz z używania jej ciągle i ciągle. Elegancki wizerunek i seksowna etykieta małego atomizera kusi zmysłowością i błaga, by wsunąć ją do kieszeni lub torebki.

Użyj we właściwym momencie - dyskretnie tuż przed, lub odpowiednio wcześnie - dla mężczyzn i kobiet, którzy wiedzą, jak spędzą najbliższe godziny. Spryskuj strefy, które mają pachnieć jeszcze bardziej zmysłowo i słodko, swoje lub partnera - użyj do gry erotycznej i ciesz się rozkosznymi wrażeniami. Upajający zapach zabierze Was w inne przestrzenie, odrzuci ograniczenia i ciężar najmniejszego wahania. Nigdy zbliżenia nie były tak proste! Kiedy stanie się stałym elementem Waszej zmysłowości, wystarczy spryskać powietrze, by przenieść partnerkę/a do wspomnień i pragnień z udanych nocy.

Jedną z tajemnic tych wyjątkowych perfum do ciała jest ciepły aromat kwiatu lei. Słodki, zmysłowy, ten subtelny zapach spowoduje, że każdy z rozkoszą zatopi się w aromacie ciała partnera. Perfumy są eleganckie, wyrafinowane i naturalnie podkreślają piękno skóry, nie ingerując w naturalny zapach ciała – raczej go uzupełniając. Wygląda jak kolejna buteleczka ładnych perfum, jednak nie należy go bagatelizować! Mgiełka do ciała YESforLOV to produkt, z którego nie chcemy zrezygnować, jeśli choć raz go użyjemy. Buteleczka, którą bez trudu można wsunąć do torebki i zabrać ze sobą w każde ekscytujące miejsce.

Nadaje się do stref intymnych. Dopełnia naturalny zapach. Środki ostrożności: Przed użyciem po raz pierwszy zaleca się test skórny produktu - nałożyć niewielką ilość olejku na skórę przedramienia i odczekać 5 minut. Upewnić się, że nie pojawia się wyraźna reakcja alergiczna. Wypłukać wodą, jeśli pojawi się zaczerwienienie lub swędzenie. Nie polewać błon śluzowych oraz innych wrażliwych punktów (oczy, otwarte rany, etc. ). Nie spożywać. Używać wyłącznie zewnętrznie.

ID: 51793106
Cena jednostkowa: 666,63 zł /100ml

Składniki

AQUA, PARFUM, ALCOHOL DENATURATED, GLYCERIN, AMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE, VP COPOLYMER, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, ALPHA ISOMETHYL IONONE, BENZYL BENZOATE, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, GERANIOL, ISOEUGENOL, LINALOOL.

Informacje dodatkowe

Sposób użycia: Spryskiwać umyte części ciała.