Umowa o pracę bez okresu próbnego

Premia miesięczna do 800 PLN netto oraz premia roczna w wysokości 1500 PLN

Zapomogi i nieoprocentowane pożyczki

Obiad z deserem w czasie pracy za symboliczne 1zł

Wynagrodzenie płatne zawsze na czas, do 10. dnia każdego miesiąca

Bezpłatny dowóz z i do stacji PKP Pruszków oraz okolicznych miejscowości

Eventy produktowe i prozdrowotne

Dopłaty do prywatnej opieki medycznej i karty MultiSport

Bezpieczeństwo oraz nowoczesne narzędzia pracy

Elastyczny grafik ustalany z miesięcznym wyprzedzeniem

Możliwość awansu na stanowisko biurowe w Centrum Dystrybucyjnym lub biurze Hebe

Szacunek i poczucie, że Twoja praca jest dla nas WAŻNA!

 

magazynier

Jako Magazynier w naszym Centrum Dystrybucyjnym opiekujesz się kosmetykami od ich przyjazdu do magazynu, aż po wyjazd w kierunku sklepowych półek. Po przyjeździe towarów będziesz przyjmować je i rozmieszczać, a następnie przygotowywać i wydawać zamówienia, które mają ruszyć do poszczególnych drogerii. Na tym stanowisku możesz poznać specyfikę pracy w różnych jednostkach Centrum Dystrybucyjnego, np. w Sekcji Przyjęć i Kompletacji. Chcesz zdobyć uprawnienia na obsługę wózków widłowych? Nie ma problemu! W naszym magazynie to możliwe.

magazynier operator

Głównym zadaniem Magazyniera Operatora jest utrzymywanie porządku w naszej wielkiej „kosmetyczce”. Będziesz dbać o dostępność towaru i jego odpowiednie rozmieszczenie w magazynie. Przy obsłudze wózka widłowego będziesz zajmować się sortowaniem skrzynek z towarem na paletach według miejsca docelowego oraz z podziałem na strefy wewnątrzmagazynowe. Jeśli masz uprawnienia na obsługę wózka widłowego, będziesz mógł również zostać Magazynierem Załadunku, który zbiera pełne palety z miejsc odkładczych, a potem rozwozi je na poszczególne bramy.

administrator

Praca Administratora ma wiele odcieni – możesz objąć zadania w jednym z czterech obszarów. Administrator Opakowań i Reklamacji zajmuje się obsługą zwrotów i reklamacji. Administrator Planowania dba o efektywną pracę magazynu poprzez estymację obciążeń magazynu oraz właściwą konfigurację danych w systemie. Administrator Kontroli Magazynu wspiera procesy inwentaryzacji, przeprowadza kontrolę jakościową i likwidację towarów. Natomiast Administrator Sekcji Operacji Magazynowych dba o procesy przyjęcia, kompletacji, wysyłki i reklamacji poprzez wykonywanie działań w systemie magazynowym.