Umowa o pracę bez okresu próbnego

Stabilizacja finansowa i premia za dobre wyniki

Elastyczne godziny przyjścia do pracy

Dla najlepszych program rozwoju talentów i realne szanse na awans

Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie

Dopłaty do prywatnej opieki medycznej

Zapomogi i nieoprocentowane pożyczki

Szeroka gama szkoleń (m.in. z kosmetologii i obsługi klienta)

ROZWIJAJ

się
z nami

konsultant

Jako Konsultant jesteś dla klienta niczym baza pod makijaż: dobry kontakt z Tobą to ponad połowa sukcesu! Uprzejmie obsługujesz klientów i doradzasz im w doborze produktów. Klienci liczą na Ciebie, a Ty dla nich – na kasie fiskalnej. Ponadto do Twoich obowiązków należą też ekspozycja produktów i ich dostępność oraz poprawki kosmetyczne: estetyczny wygląd sklepu i porządek.

ekspert

Jako Ekspert jesteś dla swoich kolegów niczym tutorial make-upowy: bo to Ty szkolisz cały zespół z obsługi klienta i asortymentu, jak również wdrażasz nowych pracowników. Oczywiście masz też wszystkie obowiązki Konsultanta: wraz z kolegami uprzejmie obsługujesz klientów i doradzasz im w doborze produktów, obsługujesz kasę fiskalną, dbasz o ekspozycję produktów i ich dostępność oraz poprawki kosmetyczne: estetyczny wygląd sklepu i porządek.

zastępca kierownika drogerii

Jako Zastępca Kierownika Drogerii jesteś niczym zestaw doskonałych pędzli do makijażu: jak nawet najlepsze kosmetyki nie spełnią swoich ról bez dobrych aplikatorów, tak i Kierownik Drogerii nie może obejść się bez swojej „prawej ręki”. Jesteś dla niego niezastąpionym wsparciem w zarządzaniu całym sklepem, w tym w czynnościach operacyjno-administracyjnych i dbaniu o przestrzeganie standardów obsługi klienta. Zachowujesz też wiele obowiązków Konsultanta: wraz z kolegami uprzejmie obsługujesz klientów i doradzasz im w doborze produktów, obsługujesz kasę fiskalną, dbasz o ekspozycję produktów i ich dostępność oraz poprawki kosmetyczne: estetyczny wygląd sklepu i porządek.

kierownik drogerii

Jako kierownik drogerii jesteś dla swoich kolegów niczym fixer: to Ty wszystko spajasz i od Ciebie wszystko zależy! Zarządzasz całym sklepem: dbasz o jego wyniki biznesowe i rozwijasz i motywujesz podległych pracowników. Jesteś też ostatnim pociągnięciem pędzla i błyszczysz na zewnątrz, reprezentując firmę wobec zewnętrznych podmiotów, w tym podczas kontroli. Wykonujesz czynności operacyjno-administracyjne i dbasz o przestrzeganie standardów obsługi Klienta, w czym pomaga Ci zastępca. Zachowujesz też wiele obowiązków konsultanta: wraz z kolegami uprzejmie obsługujesz Klientów i doradzasz im w doborze produktów, obsługujesz kasę fiskalną, dbasz o ekspozycję produktów i ich dostępność oraz poprawki kosmetyczne: estetyczny wygląd sklepu i porządek.

kierownik rejonu

Jako Kierownik Rejonu musisz być wielofunkcyjny i zorganizowany niczym doskonały kuferek na kosmetyki. Od Ciebie zależy, czy wszystko jest na swoim miejscu i ma możliwość działać poprawnie. To Ty realizujesz cele sprzedażowe w podległych drogeriach, budujesz i rozwijasz wizerunek drogerii w całym rejonie zgodnie z przyjętą strategią, jak również monitorujesz i analizujesz działania konkurencji. Przed Tobą niełatwe zadanie zarządzania rozproszonym zespołem, w tym rekrutacja i rozwój pracowników czy koordynowanie otwarcia nowych lokalizacji. Ponadto kontrolujesz koszty i poziom zapasu w sklepach.