Umowa o pracę

Elastyczne godziny przyjścia do pracy

Zapomogi i nieoprocentowane pożyczki

Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie

Szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb

Karta MultiSport Plus

Prywatna opieka medyczna

Imprezy integracyjne i eventy tematyczne

Luźna, startupowa atmosfera

Pyszna kawa, która postawi Cię na nogi

 

finanse

W naszym dziale dbamy o właściwe rozliczenie kosztów i inwestycji, tworzymy raporty dla całej firmy oraz kontrolujemy realizację zaplanowanego budżetu. Dodatkowo, działamy w obszarze administracji, nieruchomości, danych podstawowych oraz audytu wewnętrznego. W codziennej pracy wspieramy funkcjonowanie kluczowych procesów w firmie i mamy kontakt z każdym działem.

Patrycja, Dział Kontrolingu Operacyjnego

operacja

Jak ogarnąć ponad 250 drogerii obecnych w całym kraju i zachować spokój? W tym właśnie jesteśmy mistrzami w Dziale Wsparcia Sprzedaży! Sprawujemy nadzór nad toczącymi się procesami w całej sieci drogeryjnej, zapewniamy bieżące wsparcie administracyjne i merytoryczne działu, a także wspieramy przepływ informacji pomiędzy biurem głównym i drogeriami. Komunikacja jest bardzo ważna również w naszym dziale – to ona pomaga nam dobrze organizować współpracę pomiędzy wieloma obszarami naszej firmy.

Dorota, Dział Wsparcia Sprzedaży

techniczny

Ponad 250 drogerii to ponad ćwierć tysiąca placówek, o które trzeba zadbać! I tu wchodzimy my – Dział Techniczny. Zajmujemy się budową nowych sklepów, wykonywaniem przeglądów urządzeń technicznych i bieżącymi naprawami w drogeriach, a także wyposażaniem nowych obiektów i ich aranżacją. To dzięki nam drogerie Hebe są piękne od momentu otwarcia do dziś; czuwamy nad każdą z nich! Współpracujemy z wieloma działami naszej firmy, zaczynając od ekspansji, poprzez marketing i operację, na finansach kończąc. Praca w Dziale Technicznym codziennie dostarcza wielu wrażeń – tu każdy dzień jest inny.

Tomek, Dział Techniczny

e-commerce

To my stoimy za rozwojem i obsługą sklepu internetowego www.hebe.pl. W Dziale e-Commerce nieustannie rozbudowujemy naszą platformę oraz testujemy i wprowadzamy nowe funkcjonalności, by wyszukiwanie produktów, korzystanie ze sklepu i cały proces zamawiania i płatności były superwygodne i przyjemne. Dzięki nam też w hebe.pl zawsze można znaleźć nowości kosmetyczne – wiemy, co w trawie piszczy i dbamy o asortyment tak, aby był na bieżąco uzupełniany. Zależy nam na tym, by podążać za trendami i spełniać oczekiwania naszych klientów.

Magda, Sekcja Operacji e-Commerce

handlowy

Ciekawiło Cię kiedyś, kto odpowiada za świetny asortyment i rewelacyjne ceny w drogeriach Hebe? Właśnie w Dziale Zakupów odpowiadamy za tworzenie i wprowadzanie produktów marki własnej na rynek oraz tworzymy i wdrażamy polityki cenowe w sklepach. Nadzorujemy cykl życia produktów oraz negocjujemy i rozliczamy warunki umów z dostawcami. To my też optymalizujemy powierzchnię sprzedaży w sklepach, dzięki czemu przestrzeń Hebe jest tak przyjazna. W naszym dziale dużo się dzieje i jest szybkie tempo pracy, ale zawsze możemy na siebie liczyć.

Basia, Dział Zakupów

jakości

Dział Jakości to miejsce, w którym uważnie i badawczo przyglądamy się naszej największej dumie – produktom własnym Hebe! Sprawdzamy tu, czy zachowana jest wysoka jakość naszych produktów, poprzez koordynację badań laboratoryjnych, testy konsumenckie i kontrole produkcyjne. Oczywiście ściśle współpracujemy też z Działem Marki Własnej przy współtworzeniu i wdrażaniu produktów. Nasza kontrola to jednak nie wszystko: by spełniać oczekiwania naszych klientów, uważnie słuchamy ich potrzeb i uwag.

Magda, Dział Jakości

ekspansja

Ponad 250 drogerii w całej Polsce to dla nas mało! W Dziale Ekspansji zajmujemy się pozyskiwaniem lokali handlowych pod nasze drogerie, negocjacjami warunków najmu i utrzymywaniem relacji z uczestnikami rynku nieruchomości komercyjnych. Tu niezbędne są znajomość rynku nieruchomości komercyjnych oraz umiejętności negocjacyjne. Ale to nie wszystko! Musimy też znać Hebe na wylot – ważna jest znajomość marki i tego, kto jest jej klientem.

Olga, Dział Ekspansji

hr

Ponad trzy tysiące pracowników zrzeszonych w naszych sklepach to niemało. By zapewnić im niezbędne wsparcie, musimy mieć silny Dział Personalny! To my odpowiadamy za cały proces rekrutacyjny oraz rozwój i szkolenie naszych pracowników, a także dbamy o nasz wizerunek – tworzenie komunikacji wewnętrznej i employer branding. Do naszych wyzwań należy  też koordynacja rozbudowanych programów socjalnych i prawidłowo funkcjonującego obszaru BHP, które zapewniają dodatkowe wsparcie dla naszych pracowników i z których jesteśmy szczególnie dumni. Naszym celem jest, aby wszyscy pracownicy Hebe czuli radość i satysfakcję z wykonywanej pracy.

Kasia, Dział Personalny

marketing

Z czym kojarzy Ci się Hebe? To nasza zasługa! W Dziale Marketingu każdego dnia dbamy o wizerunek sieci i wygląd sklepów. Prowadzimy szeroko rozumianą promocję naszych drogerii oraz realizujemy kampanie marketingowe w mediach i portalach społecznościowych. Rozwijamy program lojalnościowy i organizujemy comiesięczny konkurs „Bądź Piękna z Hebe”. Zajmujemy się też oczywiście komunikacją z klientami, pilnując, by dostawali od Hebe to, czego potrzebują.

Ania, Dział Marketingu

prawny

W Dziale Prawnym tak dużej firmy, jak Hebe, stoi przed nami wiele wyzwań. Sporządzamy wewnętrzne regulaminy i opinie prawne, koordynujemy i prowadzimy negocjacje umów, a także postępowania cywilne i gospodarcze. Zajmujemy się również prawem pracy oraz prawem własności intelektualnej i przemysłowej. A mając na uwadze ogólnopolską skalę działalności firmy i liczbę zatrudnianych pracowników, dodam, że praca z Hebe stanowi też świetną okazję do nauki!

Monika, Dział Prawny

it

W Hebe nie brakuje prężnie działającego Działu IT. To my wspieramy biznes Hebe na każdym jego etapie od strony nowoczesnych systemów elektronicznych. Praca w naszym dziale to codzienny kontakt z najnowszymi technologiami i podążanie za trendami rynkowymi. Uczestniczymy aktywnie w rozwoju naszych systemów IT oraz wdrażamy nowe rozwiązania tak, aby były jak najlepiej dopasowane do Hebe.

Olgierd, Dział IT

logistyka i łańcuch dostaw

By w całej Polsce w drogeriach Hebe nie zabrakło produktów i by docierały na czas, zakasać rękawy musi Dział Logistyki i Łańcucha Dostaw. Dbamy o dostępność produktów i optymalny poziom zapasów w naszych sklepach oraz Centrum Dystrybucyjnym. Przy ponad 250 placówkach to zadanie to wyzwanie! Stale monitorujemy poziom zatowarowania i sprzedaży w całej sieci drogerii Hebe, a także przeprowadzamy analizy i przygotowujemy prognozy. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z naszymi dostawcami, zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi.

Michał, Sekcja Zaopatrzenia