Ajona

koncentrat do zębów, dziąseł i języka, 25 ml

4.7
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.
Ajona jest koncentratem pasty do zębów do codziennej, uniwersalnej pielęgnacji jamy ustnej. Ajona dzięki unikalnym właściwościom zapobiega krwawieniu ...
DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Ajona
Ajona
11 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Ajona

ID 411495
Cena jednostkowa: 47,96 zł /100ml
Ajona jest koncentratem pasty do zębów do codziennej, uniwersalnej pielęgnacji jamy ustnej. Ajona dzięki unikalnym właściwościom zapobiega krwawieniu dziąseł przynosząc ulgę już po pierwszym użyciu.
Działa bakteriobójczo i przeciwzapalnie, łagodzi zapalenie dziąseł, eliminuje jego objawy oraz wspomaga proces regeneracji.
Ajona nie tylko radzi sobie z bakteriami, ale i zmniejsza prawdopodobieństwo próchnicy, paradontozy i chorób przyzębia oraz leczy afty.
Ajona posiada jeden z najniższych stopni ścieralności szkliwa i wynosi zaledwie RDA 30. Ajona doskonale nadaje się do stosowania w przypadku wrażliwych i odsłoniętych szyjek zębowych- hamuje nadwrażliwość.
Tubka Ajony 25 ml jest około pięć razy bardziej wydajna niż zwykła pasta do zębów.

- nie zawiera fluoru (wskazana dla kobiet w ciąży)
- do podróży (praktyczny rozmiar)
- optymalne zastosowanie w połączeniu z elektrycznymi szczoteczkami, ponieważ aplikuje się jej tylko kropelkę
- dedykowana dla świadomych konsumentów poszukujących jakościowego produktu
- zero waste (aluminiowa tubka) która jest zdatna do recyklingu

Ajona, jako 70 letnia pasta wpisuje się obecnie w najnowsze trendy, które zaczynają panować na rynku kosmetycznym.
Pasty naturalne, bez konserwantów, bez barwników i mikroplastiku, bez fluoru oraz z niskim stopniem ścieralności RDA30, w nie plastikowej tubce są poszukiwane przez świadomych konsumentów.

Ajona Stomaticum produkowana według 70 letniej receptury, nie zmieniła swojej formy, kształtu i skuteczności leczniczego działania, potwierdzonego wieloletnimi badaniami.
Ajona wymyślona 70 lat temu jest Królową wśród past

My nie obiecujemy, my to gwarantujemy od 70 lat konsumentom.


Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 lat. Zawiera mentol, eukaliptol i tymol.

Opakowanie: Recycling

Nazwa wymagana przez prawo: Ajona Medyczny koncentrat pasty do zębów dziąseł i języka 25 ml

Składniki

Aqua,Calcium Carbonate,Glycerin,Sodium Bicarbonate,Sodium Lauryl Sulfate,Urea,Diammonium Phosphate,Menthol,Eucalyptol,Anethole,Bisabolol,Pelargonium Graveolens Flower Oil,Citronellol,Eugenol,Geraniol,Linalool,Mentha Viridis Leaf Oil,Thymol,Aroma,Calcium Citrate,Sodium Saccharin,Alginic Acid