Pędzle do makijażu twarzy

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 406
Filtry i sortowanie

Dobrze dobrane kosmetyki kolorowe nie wystarczą, aby stworzyć perfekcyjny make-up. W każdej kosmetyczce muszą znaleźć się więc pędzle do makijażu dopasowane do produktów, które są używane. Bazą dla make-upu są podkłady do twarzy. Aby zaaplikować takie kosmetyki, niezbędny jest pędzel do makijażu z zaokrągloną główką oraz z dość gęstym włosiem. Pozwoli on dobrze pokryć twarz warstwą produktu pozwalającą zamaskować niedoskonałości. Nieco innego sposobu nakładania wymagają pudry. Pędzle do makijażu do takich kosmetyków mają znacznie mniej zbite włoski, które sprawiają, że preparat nakładany jest w mniejszej ilości i nie tworzy się efekt maski. Kolejny etap to aplikacja bazy oraz cieni. Pędzelki do makijażu do cieni to także osobna grupa akcesoriów, w przypadku których jakość ma ogromne znaczenie. Chodzi bowiem o to, aby precyzyjnie zaaplikować pigment, ale i zminimalizować ryzyko osypywania się.

Zestaw pędzli do makijażu na co dzień

Dobór różnych pędzli do makijażu może być czasochłonny. Dlatego też wiele osób decyduje się na zestawy z najważniejszymi akcesoriami tego typu, które pozwalają na wykonanie codziennego make-upu. Profesjonalne pędzle do makijażu dobiera się natomiast w nieco inny sposób. Są to - jak wskazuje sama nazwa - artykuły do profesjonalnego użytku, które muszą cechować się bardzo wysoką jakością tak, aby można było regularnie je dezynfekować. Profesjonaliści dysponują także wieloma rodzajami pędzli o różnych właściwościach, które dopasowywane są na podstawie takich czynników jak skład kosmetyku oraz jego konsystencja.

Jak wybierać pędzelki do makijażu?

Czynniki, na które warto zwrócić szczególną uwagę to przede wszystkim to, jak bardzo zbite jest włosie oraz czy jest ono dobrze umocowane w skuwce. Dodatkowo wiele marek słynie z produkcji przede wszystkim pędzli co oznacza, że są wyspecjalizowane w tym zakresie i warto skusić się na ich ofertę. Pędzle do makijażu mają też różne włosie. Obecnie najbardziej popularne są syntetyczne, które nie działają uczulająco. Są także bardzo wysokiej jakości i pozwalają na użytkowanie przez długi czas.