Pianki i kremy do depilacji

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 59
Filtry i sortowanie

Istnieje bardzo wiele sposobów na skuteczną depilację. Do najpopularniejszych należą z pewnością depilacja za pomocą kremu oraz golenie maszynką przy pomocy pianki do depilacji. Obie z tych metod są szybkie, bardzo łatwe i gwarantują efekt, który jest widoczny od razu. Nie wiesz, który z nich wybrać? Poniżej opowiadamy krótko o obu sposobach depilacji. A kiedy już się zdecydujesz, w tej kategorii znajdziesz kremy i pianki do depilacji zgromadzone w jednym miejscu, tak aby zapewnić Ci szeroką gamę produktów dostosowaną do Twoich potrzeb.

Jak stosować kremy do depilacji?

Kremy do depilacji są bardzo proste w obsłudze. Wystarczy, że zaaplikujesz warstwę kremu na część ciała, którą chcesz wydepilować i odczekasz kilka minut zgodnie z zaleceniami producenta (zwykle około 5-10). Następnie przy użyciu dołączonej zwykle do opakowania szpatułki zdejmij krem ruchem “pod włos”. Niechciane i bardzo osłabione włoski powinny odchodzić wraz z nim. Kremy do depilacji to szybki sposób na pozbycie się owłosienia, jest jednak dość krótkotrwały- odrastające włoski pojawiają się zwykle po około 3 dniach. Warto mieć to na uwadze.


Jakie kremy do depilacji znajdziesz w ofercie Hebe? Mamy dla Ciebie produkty znanych marek, takich jak Veet, Your Kaya czy Eveline Cosmetics. Jeśli Twoja skóra ma skłonności do podrażnień, wybierz delikatny krem przeznaczony do depilacji skóry wrażliwej.

Depilacja przy użyciu maszynki oraz pianki lub żeli do golenia

Golenie włosków za pomocą maszynki i pianki do golenia to bardzo prosty sposób na eliminację niechcianych włosków, który zajmuje niewiele czasu i daje wyraźny efekt. Dzięki zastosowaniu żelu albo pianki znacznie minimalizujesz ryzyko podrażnień. Na oczyszczoną skórę (możesz wcześniej zastosować peelingi do kąpieli) nałóż warstwę pianki lub żelu. Następnie przesuwaj maszynkę jednorazową po skórze, aby pozbyć się włosków. Lepiej jest to robić zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, unikniesz wtedy efektu wrastających włosków. Na koniec możesz zaaplikować produkty po depilacji, które opóźnią wzrost owłosienia i dodatkowo wygładzą skórę. I już!