Maski do rąk, dłoni

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 32
Filtry i sortowanie

Zdarza Ci się zapominać o regularnym używaniu kremu do rąk? Masz bardzo przesuszoną skórę dłoni ze skłonnością do podrażnień? Zobacz intensywne kuracje do rąk w Hebe. Regularne nakładanie masek do rąk na noc sprawi, że Twoja skóra dłoni z suchej i popękanej stanie się, miękka w dotyku i będzie sprawiała wrażenie odmłodzonej.

Jak działa maska do rąk i jak należy ją stosować?

Maska do rąk to kosmetyk do dłoni, który najczęściej nakłada się na noc, kiedy procesy regeneracyjne naskórka są intensywniejsze. W nocy Twoja skóra wchłania w większym stopniu składniki aktywne z produktów pielęgnacyjnych niż w dzień. Wieczorem możesz zastosować również 30-minutową maskę Purederm w kształcie rękawic nasączonych składnikami aktywnymi.

Maski do rąk intensywnie nawilżają i odżywiają dłonie. Regenerują mikrouszkodzenia, które powstają wskutek przesuszenia skóry. W przeciwieństwie do lekkich kremów do rąk maski mają gęstszą, tłustszą konsystencję, która tworzy na powierzchni skóry ochronny film. O ile podczas dnia zależy Ci na szybkim wchłonięciu się kremu, aby uniknąć pozostawiania śladów na dotykanych przedmiotach, o tyle na noc możesz nałożyć na dłonie grubszą warstwę odżywczo-regenerującego kosmetyku.

Czy warto kupić maskę do rąk z rękawiczkami?

Po nałożeniu maski do rąk warto włożyć bawełniane rękawiczki. Dzięki nim zapobiegasz transferowi kosmetyku na ubranie czy pościel, ale przede wszystkim izolujesz skórę dłoni od czynników zewnętrznych i ocieplasz ją. Wskutek wzrostu temperatury pory otwierają się i skóra lepiej wchłania składniki aktywne. Bawełna jest delikatnym materiałem, bezpiecznym nawet dla niemowląt, dlatego nie podrażni wrażliwej skóry. Już po jednej nocnej kuracji dla rąk poczujesz różnicę. Rano skóra będzie gładsza w dotyku, miększa i zniknie nieprzyjemne uczucie ściągnięcia.

Jeśli nie masz cienkich rękawiczek z bawełny, możesz kupić zestaw z maską do rąk lub jednorazową parę rękawiczek do pielęgnacji dłoni, np. Purederm. Sporadycznie przed nocną kuracją do rąk możesz zastosować peeling do dłoni, aby skutecznie złuszczyć naskórek, oczyścić skórę i przygotować ją na przyjęcie bogatej kompozycji składników nawilżająco-odżywczych.