null

RETINOL – składnik aktywny do zadań specjalnych

Ta substancja czynna ma zastosowanie głównie w produktach anti-aging – retinol, czyli aktywna postać witaminy A, skutecznie przeciwdziała zmarszczkom. Delikatnie złuszczając naskórek, przyspiesza jego odnowę – kremy i ampułki z retinolem bywają nazywane aktywatorami młodości. W tej kategorii Hebe zgromadziliśmy dla Ciebie wszystkie kosmetyki z retinolem. Sprawdź!

Kremy z retinolem – pod oczy i na twarz

Po ten składnik mogą sięgać nie tylko dojrzałe panie, ale też młodsze kobiety po 25. roku życia, ponieważ kremy z retinolem opóźniają proces starzenia się skóry. Substancja w produktach do twarzy bywa łączona z innymi przeciwzmarszczowymi składnikami – popularne są kremy z retinolem i witaminą C, które zwiększają produkcję kolagenu i elastyny. Jeśli chcesz zredukować zmarszczki, cienie i opuchliznę w okolicach oczu, koniecznie sięgnij po kremy z retinolem pod oczy.

Peelingi enzymatyczne, maski i serum z retinolem

Produkty o wyższym stężeniu witaminy A należy stosować na noc. Serum z czystym retinolem nie tylko ujędrnia skórę, ale również ją nawilża, choć na początku stosowania może nieco podrażniać. Serum z retinolem działa też rozjaśniająco, więc jest rekomendowane jako remedium na przebarwienia. Ten składnik aktywny jest dodawany do intensywnych kuracji przeciwzmarszczkowych, ampułek i innych kosmetyków mocno rewitalizujących. Wyższe stężenia substancji znajdziesz też w peelingach enzymatycznych z retinolem, które delikatniej niż peelingi mechaniczne, lecz równie skutecznie złuszczają martwy naskórek i wygładzają skórę. Wszystkie najlepsze kremy z retinolem znajdziesz w tej kategorii. Wybierz swój ulubiony!

Retinol

248 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie Sortuj Filtruj
Wyczyść filtry
Kategorie
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej