Suche szampony do włosów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 78
Filtry i sortowanie

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że nie zdążyłaś umyć włosów przed ważnym wydarzeniem? A może zaskoczyła Cię awaria wody, kiedy właśnie chciałaś wziąć prysznic? Z pomocą przychodzą suche szampony! Zostały stworzone tak, aby zapewnić Ci dobry wygląd włosów nawet w ekstremalnych sytuacjach. Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o suchych szamponach? Nie masz pojęcia, jaki będzie dla Ciebie odpowiedni? Aby Ci w tym pomóc, przygotowaliśmy specjalną kategorię. Wybierz suchy szampon, który zostanie Twoim największym sprzymierzeńcem!

Jak działają suche szampony do włosów?

Użycie suchego szamponu to prosty sposób, aby odświeżyć swoją fryzurę w bardzo krótkim czasie. Możesz to zrobić nawet w samochodzie czy na kilka chwil przed ważnym spotkaniem. Jest doskonałą opcją także na wyjeździe, na którym nie masz dostępu do bieżącej wody.

Sposób działania suchych szamponów jest dość prosty - substancje w nich zawarte, takie jak skrobia na bazie owsa lub ryżu, skutecznie redukują nadmiar sebum.

Jak używać suchego szamponu? Zwykle mają one formę aerozolu, który umożliwia łatwą aplikację. Po prostu popsikaj włosy dokładnie tak, jakbyś używała lakieru - pamiętaj, aby zastosować produkt równomiernie u nasady włosów, to pozwoli Ci uniknąć gromadzenia się jego nadmiaru w konkretnych miejscach. Następnie wmasuj kosmetyk we włosy - dzięki temu nie będziesz mieć wrażenia, że pozostaje na nich biały pył. I gotowe!

Czy suche szampony niszczą włosy?

Jeśli użyjesz dobrego szamponu, nie ma możliwości, że Twoje włosy się zniszczą. Pamiętaj jednak, że suche szampony nie oczyszczają skóry głowy - nie zastąpią całkowicie mycia włosów, są wyłącznie opcją awaryjną. Z tego właśnie powodu nie zalecamy stosowania suchego szamponu każdego dnia - nadmierne korzystanie z tego produktu może wpływać na przesuszanie się skóry głowy. Na co dzień koniecznie wybieraj klasyczne szampony do włosów.

Suche szampony występują w tak wielu różnych wersjach (na przykład dla blondynek czy brunetek), zapachach i rozmiarach, że z pewnością znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Nie wierzysz? Przekonaj się sama! Wybierz suchy szampon i spraw, aby tłuste włosy przed ważnym wyjściem już nigdy nie były problemem!