Naturalne kremy do twarzy

389 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie Sortuj Filtruj
Wyczyść filtry
Filtr przeciwsłoneczny SPF
Kategorie
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Skóra na twarzy to coś więcej, aniżeli wygląd. To bariera ochronna, na której kondycję wpływa wiele czynników, takich jak promienie UV, dieta oraz używki. Nie dziwi więc, że troska o nią jest tak ważna, w czym pomagają odpowiednio dobrane naturalne kremy do pielęgnacji twarzy. Stworzone na bazie głównie składników roślinnych i bez agresywnie działających substancji chemicznych, których stosowanie mogłoby spowodować różnego rodzaju podrażnienia. Dodatkowo w większości delikatne, ale bardzo skuteczne, jeśli chodzi o pielęgnację. Oczywiście tak jak w przypadku zwykłych kosmetyków, bardzo ważne jest to, aby naturalny krem do twarzy był dobrany w zgodzie z własnymi potrzebami, a także typem cery. Tylko wtedy będzie można liczyć na to, że jego działanie okaże się skuteczne, a skóra stanie się wypielęgnowana i zadbana.

Składy naturalnych kremów do twarzy

Kremy naturalne do twarzy to przede wszystkim bogactwo olejów o działaniu łagodzącym, pielęgnującym i antyoksydacyjnym. Przykładem jest olejek ze słodkich migdałów, który działa jak emolient, dzięki czemu wygładza oraz nawilża cerę. Dodatkowo łatwo się wchłania, co jest pożądane, jeśli chodzi o naturalne kremy do pielęgnacji twarzy na dzień. W takich kosmetykach można znaleźć również olejek arganowy. Poza nawilżaniem neutralizuje zmarszczki, a także łagodzi stany zapalne. Składy to również ekstrakty roślinne, np. z zielonej herbaty. Ta ostatnia ma silne działanie niszczące wolne rodniki, dzięki czemu doskonale sprawdza się również w takich preparatach jak naturalne serum do twarzy, najczęściej będące bardziej skoncentrowanym kosmetykiem. Jak więc widać, skład naturalnego kremu do twarzy powinien być dobrany w bardzo uważny sposób tak, aby kosmetyk odpowiadał na indywidualne potrzeby.

Aplikacja naturalnych kremów do pielęgnacji

Dla uzyskania odpowiedniego efektu naturalne kremy do pielęgnacji twarzy muszą być nanoszone w prawidłowy sposób, zgodny z zaleceniami producenta. Kluczowe jest także to, aby przed nałożeniem (a po demakijażu) aplikować naturalne toniki. Przywracają one cerze prawidłowe pH, co ma kluczowe znaczenie dla jej stanu. Dodatkowo poza kremami do pielęgnacji warto aplikować bogate serum odżywcze, dla jeszcze lepszego odżywienia skóry.