Naturalne maseczki do twarzy

126 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie Sortuj Filtruj
Wyczyść filtry
Przyjazne środowisku
Kategorie
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Maski do twarzy – zafunduj sobie domowe spa

Nic nie odpręży Cię po ciężkim dniu tak jak gorąca kąpiel z maseczką na twarzy. Znajdujące się w niej składniki aktywne zadbają o to, by takie domowe spa nie tylko przyniosło Ci upragniony relaks, lecz również dopieściło Twoją skórę.

Czy na pewno nakładasz ją dobrze?

Kluczem do skutecznego działanie maseczki do twarzy jest jej aplikacja. Jak to zrobić, by zadziałała jak najlepiej? Nakładaj ją po wieczornym rytuale oczyszczającym, czyli w momencie, gdy Twoja skóra rozpoczyna naturalny proces regeneracji. Warto też wcześniej rozgrzać ją lekko, np. przemywając ciepłą wodą lub robiąc parówkę. Ciepło rozszerzy pory, dzięki czemu składniki aktywne maseczki do twarzy będą miały ułatwione zadanie. Jeszcze jeden protip na koniec. Podczas aplikacji maseczki nie ograniczaj się do samej twarzy, lecz zaaplikuj ją również na linię żuchwy i szyję – dzięki temu unikniesz nieestetycznego zwiotczenia skóry w tym obszarze.

Jaką maseczkę do twarzy wybrać?

Szukasz maseczki dla siebie? Ich oferta w Hebe jest naprawdę bogata. Możesz wybierać spośród tych w płachcie oraz klasycznych, w formie gęstej pasty przeznaczonej do rozsmarowania po twarzy palcami lub pędzlem. Bogaty wybór takich maseczek do twarzy znajdziesz chociażby w ofercie Pure by Clochee czy Natura Siberica.

Kilka maseczek naraz? Czemu nie!

Jak zwiększyć skuteczność maseczki do twarzy? Wystarczy zmiksować kilka z nich i dopasować je do potrzeb konkretnych obszarów twarzy. Na wysuszone partie nałóż maseczkę nawilżającą, która przywróci skórze elastyczność i ochroni przed utratą wody. Policzki pokryte wypryskami odczują ulgę, gdy dopieścisz je maseczką na trądzik – np. tą z oferty Nacomi. Nie zapomnij też o zaskórnikach na nosie. Czarna maska na wągry doskonale sobie z nimi poradzi, skutecznie usuwając czarne kropeczki, które spędzają Ci sen z powiek.

Zajrzyj do Hebe, znajdź maseczkę i urządź sobie domowe spa – w końcu na to zasługujesz.