Kredki do brwi

121 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Makijaż brwi może być łatwy, a jego efekty spektakularne, jeśli sięgniesz po najlepsze produkty do malowania brwi. Sprawdź, jak dobrać kredkę do brwi dopasowaną do swojego typu urody i jak poprawnie się nią posługiwać.

Kredki do brwi – szybki sposób na korektę kształtu brwi

Do modelowania łuku brwiowego możesz użyć całej gamy produktów, ale to kredki są najbardziej klasycznymi kosmetykami do malowania brwi. Kredka pozwala na wyregulowanie ich kształtu – nakreślisz nią dodatkowe włoski, pogrubisz łuk lub wyraźnie go zaakcentujesz. Jeśli chcesz uzupełnić ubytki w brwiach, możesz sięgnąć też po maskary lub cienie do brwi.

Jak nakreślić idealny kształt brwi?

Do owalnej twarzy pasują brwi w kształcie miękkiego łuku z łagodnym kątem. Ostre rysy kwadratowej buzi złagodzą grubsze brwi w kształcie litery S. Natomiast łuk z ostrym kątem to idealny kształt dla buzi okrągłej. Perfekcyjny łuk brwiowy jest nieco grubszy od wewnętrznej strony i zwęża się ku zewnętrznemu końcowi. Niezależnie od tego, który kształt wybrałaś, musisz pamiętać, że naturalnie wyglądające brwi nie mogą być zbyt cienkie.

Kredki do brwi dla blondynki

Jeśli jesteś jasną blondynką, wybierz zestaw do stylizacji brwi w jasnych odcieniach brązu. Jeśli Twoje włosy mają odcień ciemnego blondu, wybierz kosmetyki do brwi w kolorze, jaki Twoje włosy mają w najciemniejszych miejscach, np. w okolicach skroni. Świetnie sprawdzą się brązowe kredki do brwi Catrice lub Makeup Revolution. Pamiętaj, że najlepsza kredka do brwi nie może być za ciemna – efekt będzie bowiem przerysowany.

Kredki do brwi dla szatynek i brunetek

Jesteś szatynką lub brunetką? Używaj produktów do brwi w kolorze nieco jaśniejszym niż odcień Twoich włosów. Czarną, grafitową lub ciemnobrązową kredkę do brwi Maybelline możesz wykorzystać, aby domalować brakujące włoski. Do zaciemniania posłuż się kredką brązową lub ciemnografitową. Jeśli cenisz naturalne kosmetyki, sięgnij po kredki do brwi Physician Formula.