Naturalne pomadki do ust

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 70
Filtry i sortowanie

Dobrze wypielęgnowane usta to także skuteczniejsza aplikacja kolorowej szminki, a także po prostu przyjemniejsze odczucia na skórze. Aby uzyskać taki efekt, warto sięgnąć po naturalne pomadki do ust, które mają w składach substancje nawilżające oraz właśnie pielęgnujące. Co dokładnie powinny one zawierać? To zależy już oczywiście od potrzeb. Istotne jednak, aby były to składniki przyjazne i bezpieczne dla organizmu. Warto bowiem mieć na uwadze, że podczas picia oraz jedzenia takie produkty w niewielkich ilościach trafiają do organizmu. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby wybierać naturalne balsamy do ust oraz pomadki na bazie roślinnych składników. Tym samym pielęgnacja jest nie tylko przyjemna, ale i świadoma oraz bezpieczna.

Co zawierają naturalne balsamy do ust?

Skuteczność zapewniają oczywiście odpowiednio dobrane składniki, które powinny działać nawilżająco i pielęgnująco. Nie powinny dodatkowo sklejać ust tak, aby ich stosowanie nie było nieprzyjemne. Bazą w takich preparatach są więc olejki roślinne, zapobiegające pierzchnięciu ust oraz pomagające w dbaniu o ich kondycję. Naturalne pomadki do ust to także ekstrakty roślinne. Działają one antyoksydacyjnie, ale także nadają produktom bardzo przyjemnych zapachów. Najczęściej jest to wiśnia, truskawka, mango, a także malina. Ich zastosowanie nadaje również delikatnego koloru, dlatego też często nie trzeba dodatkowo stosować pomadki, aby podkreślić usta.

Aplikacja naturalnych pomadek oraz balsamów

Jak nakładać takie kosmetyki? W przypadku sztyftu proces jest bardzo wygodny i higieniczny. Jeśli jednak produkt wymaga nałożenia na palce, to bardzo ważne jest to, aby wcześniej je zdezynfekować. W przeciwnym bowiem razie można narazić się na przenoszenie bakterii prowadzących do chorób. Naturalne pomadki do ust i balsamy nie mogą być także pożyczane innym osobom. Ponownie jest to bowiem ryzyko przenoszenia patogenów, w tym wirusa opryszczki.