Spraye, kremy, pianki do włosów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 149
Filtry i sortowanie

Marzy Ci się jakaś spektakularna i wyraźna zmiana w Twoim wyglądzie, ale nie jesteś pewna, jak będziesz wyglądać w wymarzonym kolorze włosów? Nie chcesz decydować się na permanentną zmianę, bo wiesz, że za miesiąc Ci się ona znudzi? A może szykuje Ci się impreza przebierana i Twój strój po prostu nie może istnieć bez odpowiedniego koloru na Twojej głowie? Postaw na zmywalną koloryzację i przekonaj się, jak szybko możesz zmienić swój wygląd bez decydowania się na trwałą metamorfozę!

Spray, krem czy pianka - jaki produkt wybrać?

Świat koloryzacji zmywalnej jest niezwykle szeroki i w zależności od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć, możesz sięgnąć po inny rodzaj produktu. Spraye koloryzujące do włosów przydadzą Ci się, jeśli potrzebujesz szybkiego efektu, który zniknie wraz z kolejnym myciem - będą idealne na festiwale czy pojedyncze imprezy. Balsamy, szampony, kremy i pianki do farbowania włosów zmywalne nakłada się podobnie jak farby i zostawiają na włosach nieco dłuższy efekt - utrzymują się od kilku dni do nawet kilku tygodni.

Jak używać zmywalnych produktów do koloryzacji?

Kilka porad na bezpieczne farbowanie

  • Zwróć uwagę na to, jaki powinien być Twój wyjściowy kolor włosów - producenci często podają takie informacje na opakowaniach. W ten sposób będziesz wiedzieć, czy za pomocą wybranego produktu uda Ci się uzyskać wymarzony kolor, czy być może przed farbowaniem włosy należało będzie odrobinę rozjaśnić.
  • Zawsze przed farbowaniem zrób próbę uczuleniową - nałóż produkt na skórę ręki i obserwuj, czy przez 24 godziny nie występuje reakcja alergiczna. Jeśli nie, możesz śmiało przystąpić do koloryzacji!
  • Zakładaj rękawiczki na dłonie, aby produkt nie pofarbował Ci skóry. Zazwyczaj są one łatwo zmywalne, ale niektóre silne pigmenty - jak fiolet czy czerń - mogą zostać na Twoich dłoniach nawet do kilku dni!

Używaj grzebienia i/lub pędzelka do koloryzacji, aby rozprowadzić produkt po całej powierzchni włosów. Nie ma nic gorszego niż fryzura w przypadkowe, kolorowe plamy!