Mgiełki do ciała i twarzy

68 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Lubisz delikatne, subtelne zapachy? Cenisz sobie świeże, cytrusowe aromaty? Uwielbiasz roztaczać wokół siebie lekką, energetyczną woń, która na myśl przywodzi słoneczne letnie dni? Postaw na mgiełki zapachowe do ciała, takie jak Jacques Battini o zapachu melona, letniej bryzy czy lilii wodnych.

Mgiełka zapachowa – co to takiego?

Mgiełka do ciała to kosmetyk stworzony na bazie hydrolatów zapachowych. Jest lekka, pełna przyjemnych aromatów, łagodna dla skóry i często wykazuje także właściwości pielęgnacyjne. W jej skład mogą wchodzić m.in. olejki eteryczne, ekstrakty witaminowe czy inne substancje odżywcze, takie jak kwas hialuronowy i kolagen. Podstawową grupą mgiełek są jednak mgiełki zapachowe, których możesz używać zamiast perfum, np. dostępne w Hebe kosmetyki marki Jacques Battini.

Mgiełki zapachowe mają płynną postać i są zamknięte w estetycznych buteleczkach z atomizerami. Po naciśnięciu atomizera z flakonu pod postacią mnóstwa drobinek wydobywają się lekkie, świeże zapachy. Orzeźwiająca mgiełka rozpylona na ciało osiada na skórze, uwalniając cudowne zapachy przez wiele godzin.

Orzeźwienie, trwałość i piękny zapach w jednym – czym wyróżniają się mgiełki do ciała?

Mgiełki zapachowe to kosmetyki, które z jednej strony przynoszą odświeżenie i orzeźwienie, z drugiej zaś są trwałe, a po aplikacji na skórę przez wiele godzin uwalniają kwiatowe czy cytrusowe aromaty. Kosmetyki te są lubiane szczególnie przez kobiety, które nie przepadają za ciężkimi, przytłaczającymi perfumami czy wodami toaletowymi. To także produkt doskonały na wiosnę i lato – mgiełka rozpylona na ciało przynosi natychmiastowe orzeźwienie i odświeżenie.

Jak stosować mgiełki zapachowe?

Mgiełkę zapachową możesz nanieść np. na skórę rąk, szyi czy dekoltu, a nawet na włosy. Wystarczy, że rozpylisz zapach w powietrze i wejdziesz w taką orzeźwiającą, zapachową chmurę. Dzięki temu aromat siądzie zarówno na skórze czy włosach, jak i delikatnie muśnie ubranie.

Sprawdź wszystkie mgiełki do ciała dostępne w Hebe i wybierz zapach, który najlepiej do Ciebie pasuje. Postaw na radość, świeżość i energię – lato będzie z Tobą przez cały rok.