Profesjonalne maski do twarzy

51 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Stosowanie maseczki do twarzy to nie tylko skoncentrowana moc składników aktywnych dla Twojej skóry – to również świetny relaks, na który zasługujesz. Sprawdź tylko, czy aplikujesz je właściwie – oto krótki poradnik ich używania.

Maseczka do twarzy – efekt wow w zaledwie chwilę

Jak to możliwe, że regularne stosowanie kremów do twarzy nie przynosi tak widocznych efektów jak zaledwie kilka minut spędzonych z maseczką na twarzy? Klucz do sukcesu leży tu w wysokim stężeniu substancji aktywnych – przy takiej koncentracji wystarczy tylko chwila, by mogły zadziałać i pozostawić naprawdę widoczny efekt.

To właśnie dlatego przeżywamy dziś prawdziwy boom na maseczki. Szukając tej idealnej dla siebie, możesz wybierać spośród tych w formie lekkiego żelu, gęstego kremu, a nawet… płachty nasączonej substancjami aktywnymi. W ofercie takich marek, jak Yasumi, Colyfine, Bandi, czy Teaology z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Maska w płachcie – jak jej używać?

Maseczki w płachcie to stosunkowa nowość, która na rynku pojawiła się kilka lat temu i szturmem podbiła drogeryjne półki. Za co pokochały ją miliony kobiet? Przede wszystkim za niezwykłą wygodę aplikacji – zamiast rozsmarowywać kosmetyk na twarzy, a następnie zmywać go pod bieżącą wodą, wystarczy jedynie nałożyć wygodną płachtę i gotowe. Teraz możesz się odprężyć i czekać aż substancje aktywne zrobią swoje. Skutecznych maseczek w płachcie szukaj chociażby w ofercie Teaology.

Jak często sięgać po maseczkę na twarz?

Szybkie efekty po użyciu maseczki mogą naprawdę zaskoczyć. Uważaj jednak, gdyż co za dużo, to niezdrowo. Zbyt częste stosowanie takiej skoncentrowanej dawki substancji odżywczych może rozleniwić skórę, a nawet ją podrażnić. Korzystaj więc z ich dobrodziejstw z umiarem – najlepiej 1-2 razy w tygodniu – a efekt końcowy pozytywnie Cię zaskoczy.

Wybierz swoją ulubioną maseczkę do twarzy z oferty Hebe i zafunduj swojej skórze domowe spa – na pewno odwdzięczy się pięknym, zdrowym wyglądem.