null

K18 zdrowe włosy w 4 minuty


Peptyd K18Peptide™ to molekularny przełom, na który czekała cała branża pielęgnacji włosów. Dowiedziono klinicznie, że odwraca zniszczenia powstałe na włosach - tylko w 4 minuty.
K18 Hair stworzyło produkty dla wszystkich dając zdrowe środowisko dla kreatywności i wyrażania siebie. Bez kompromisów. Włosy rozjaśniane lub po zabiegach chemicznych są najbardziej podatne na zniszczenia, ale z peptydemK18Peptide™ - im bardziej zniszczone włosy, tym lepsze rezultaty.
Peptyd K18Peptide™ został opatentowany po ponad dekadzie skanowania i testów 1242 dekapeptydów, które tworzą całe wiązanie keratynowe we włosie. Nasza cudowna molekuła pozwala przewodzić aminokwasy do wnętrza włosa, aby połączyć zerwane wiązania keratynowe i wiązania dwusiarczkowe we włosie do ich naturalnego, młodego stanu.

K18

Filtry i sortowanie
sortowanie
 • Trafność wyszukiwania
 • Najpopularniejsze
 • Cena rosnąco
 • Cena malejąco
 • Nazwa produktu od A do Z
 • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Najczęściej wybierane
Marka
Filtry i sortowanie

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

 • Trafność wyszukiwania
 • Najpopularniejsze
 • Cena rosnąco
 • Cena malejąco
 • Nazwa produktu od A do Z
 • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 11
Filtry i sortowanie

Zniszczone i łamliwe włosy wymagają odpowiednich składników, aby szybko przywrócić im odpowiedni poziom nawilżenia oraz odnowić strukturę. Produkty odpowiadające na te potrzeby ma w swojej ofercie także marka K18, z preparatami powstałymi w efekcie intensywnych badań nad strukturą włosa. Tym samym powstały szampony i maski zawierające bioaktywne peptydy wzmacniające pasma, a także odwracające powstałe w nich zniszczenia, zwłaszcza po zabiegach chemicznych oraz stylizacji z użyciem wysokich temperatur.

Zaawansowane produkty do włosów od marki K18

K18 do włosów to produkty zaawansowane i skuteczne, ale i działające w krótkim czasie. Ich wyróżnikiem są opatentowane peptydy, które odwracają uszkodzenia w strukturze włosa, spowodowane często wieloma latami niewłaściwej pielęgnacji. Drugim wyróżnikiem jest ich skoncentrowana formuła pozwalająca zastosować niewielką ilość produktu, aby dostrzec efekt. Produkty te działają też szybko (w zaledwie 4 minuty), a także sprawdzają się przy każdym typie włosów. Koniec więc ze skomplikowanymi i czasochłonnymi analizami struktury swoich pasm, które często są chybione i sprawiają, że do naszych kosmetyczek trafiają nieodpowiednie produkty do pielęgnacji. Odżywki i szampony K18 są bowiem uniwersalne. Wszystko to sprawia, że pielęgnacja włosów wymaga mniej czasu, aniżeli dotąd i dokładnie to założyli sobie twórcy marki K18.

Włosy jak nowe z K18

Piękne włosy jako efekt zaawansowanych badań? Tak ma być w tym przypadku. Wszystko to dzięki produktom takim jak szampon K18 utrzymujący pH lub detoksykujący, a także molekularna maska do włosów. W ofercie marki dostępne są także odżywiające olejki do włosów, które działają podobnie jak zaawansowane kuracje odbudowujące, ale w zdecydowanie krótszym czasie. Nie trzeba więc regularnie odwiedzać salonu fryzjerskiego ani kupować kilkunastu drogich produktów do pielęgnacji. Celem marki K18 oferującej produkty do włosów było bowiem również uproszczenie procesu dbania o pasma. Pielęgnacja włosów nie musi być bowiem skomplikowana, o ile stosowane są produkty wysokiej jakości oraz działające skutecznie i szybko.